Canan Çakmakçı kimdir?
banner296

CANAN ÇAKMAKÇI

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş Genel Müdürü

Başarılı iş kadını Canan Çakmakçı, 1994 yılında TED Ankara Koleji’nden mezun oldu. Orda Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Bölümü’nde 1994-1998 tarihleri arasında eğitim gören Canan Çakmakçı daha sonra Teksas Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği yüksek lisansını tamamladı. Çakmakçı, 2002 yılında ise Teksas Üniversitesi’nde Global Ekonomi alanında MBA yaptı.

Kariyerine 1998 yılında TUBİTAK BİLTEN’de başlayan iş kadını Çakmakçı, Teksas Üniversitesi’ndeki araştırma görevinin ardından AdıSchlotzsky's, Inc’te 2000-2003 yılları arasında danışman olarak çalıştı.  Çakmakçı daha sonra Man Türkiye’de 2007 yılına kadar görev aldıktan sonra 2001 yılına kadar ODTÜ Teknokent’te Üniversite Sanayi İşbirliği Bölümü Direktörlüğünü yürüttü.

2011 yılında Bilkent CYBERPARK’a geçen başarılı iş kadını Canan Çakmakçı, 5 yıllık genel müdürlük görevinin ardından Eylül 2015’ten itaberen Bilkent Holding bünyesindeki TEPE Servis ve Yönetim A.Ş genel müdürlüğüne atandı. 

ŞEHİR HASTANELERİ, AVM'LER ONA EMANET

Bilkent Holding’e bağlı olarak 2008 yılında, temizlik başta olmak üzere yönetim hizmetleri, teknik bakım/işletim, bahçe bakım, opsiyonel hizmetler ve destek hizmetleri gibi “entegre tesis yönetimi” kavramının kapsadığı tüm hizmetleri sunmak üzere kurulduk. Kısa sürede kendi bünyemizde sunduğumuz hizmetler Çağrı Merkezi ve Akıllı Yemek Kartı hizmetlerini de ekledik. Proje ihtiyaçları çerçevesinde özel güvenlik, elektronik güvenlik ve catering hizmetlerini de diğer grup şirketlerimiz aracılığıyla sağlıyoruz. 8 bin kişiye yaklaşan personel sayımız, 200’ün üzerinde kurumsal müşterimiz ile Türkiye’nin 80 ilinde faaliyetteyiz.  Hastaneler, AVM’ler, ofis ve plazalar, siteler, kampüsler, fabrikalar, banka şubeleri, ATM’ler dahil olmak üzere binlerce noktada hizmet veriyoruz. Mersin, Isparta ve Yozgat’taki Şehir Hastaneleri en büyük projelerimiz arasında yer alıyor. Diğer büyük projelerimiz arasında Ankara’da Koç Kuleleri, Regnum Sky Tower, Tepe Prime, İstanbul’da Buyaka AVM, Akasya AVM, 42 Maslak projeleri sayılabilir. Temizlik hizmeti verdiğimiz Banka projeleri arasında Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Odeabank ve TFKB’yi sayabiliriz.

ÇAĞRI MERKEZİNDEN TEMİZLİK HİZMETİNE

Tepe Servis’in faaliyetlerini 5 temel kolda gruplayabiliriz: Çağrı Merkezi hizmeti, Akıllı Yemek Kartı hizmeti, Kurumsal Temizlik Hizmeti, Hastane Misafir Hizmetleri (resepsiyon, yönlendirme, oda destek ve taşıma dahil) ve Site/Tesis yönetimi. Bazı projelerde özellikle büyük çaplı projelerimizde bu beş alanın beşinde birden hizmet veriyoruz... 2010 da ilk temeleri atılan Çağrı Merkezi’miz halen, Ankara, Adana ve İstanbul’da toplamı 1500 seat’lik kapasitesi ile Enerjisa, Multinet ve İDO gibi büyük ve kurumsal şirketlerin çözüm ortağı olarak hizmet sunuyor. Kurumsal Temizlik tarafında ise çalıştığımız büyük Bankalara ilaveten, İDO, BOSCH-Bursa Tesisleri, Bezmialem Vakfı Hastaneleri gibi çok büyük kurum ve kuruluşları sayabiliriz. Tepe Savunma ve Güvenlik, Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği, Tepe Güvenlik ve BCC Catering bizim kardeş şirketlerimiz. Bilkent Holding Hizmet Grubu şirketleri olarak güçlerimizi birleştirip bir anda bambaşka bir güç olarak projelere imza atabiliyoruz. Biz başarımızı bu çevik yapılanmamıza borçluyuz. Bütün şirketlerimizde hız odaklı, pragmatik, duruma göre yapılanabilen, elindeki güçleri bu yönde kolaylıkla bir araya getirebilen bir yapı söz konusu. Bu bizim en büyük avantajımız.

ÜÇ ŞEHİR HASTANESİ ONA EMANET

3 Şubat 2017’de resmi açılışı yapılan Mersin Şehir Hastanesi’nin güvenlik ve yemek hizmetleri de Bilkent Holding şirketlerinden Tepe Savunma ve Güvenlik A.Ş. ve  BCC Catering tarafından sunuluyor. Tepe Servis, yardım masası hizmetini de kendi bünyesindeki Tepe Çağrı Merkezi aracılığıyla gerçekleştirecek.

Hastane güvenliğinde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle dikkat çeken ve yaklaşık 400’e yakın kurumsal firmaya, 12 bine yakın çalışanıyla hizmet veren Tepe Savunma; Mersin Şehir Hastanesi’ndeki titiz çalışmalarını 250 kişilik bir güvenlik ekibiyle yürütecek.  Bilkent Holding çatısı altında, 1993 yılından beri “tadında ve zamanında” sloganı ile hizmet sunan BCC Catering, Mersin Şehir Hastanesi’nde 240 kişilik ekibiyle yemek hizmeti verecek. Türkiye’nin en büyük yemek şirketleri arasında yer alan BCC Catering,  ülke çapında günde 100 bin kuverin üzerinde üretim yapıyor.

“ŞEHİR HASTANELERİNDE ADIMIZI LİDERLER ARASINA YAZDIRDIK”

Tepe Servis Genel Müdürü Canan Çakmakcı, Mersin Şehir Hastanesi’nin açılışı dolayısıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Tepe Servis olarak  sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda  Avrupa’nın da en büyük sağlık kompleksi olan Mersin Şehir Hastanesi’nde  destek hizmetleri yüklenicisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Şehir hastaneleri kamu özel işbirliği projeleri olmaları dolayısıyla çok yüksek standartta hizmet isterleri olan projeler. Hizmetlerin kapsamı da özel bir bilgi birikimi ve tecrübe gerektiriyor. Türkiye’de bu seviyede hizmet verebilen tamamı yerli çok az firmadan biri olan Tepe Servis, Mersin dahil bu yıl açılışı yapılan üç şehir hastanesinde birden hizmet yüklenicisi olarak bu alanda ismini liderlerin arasına yazdırdı. ”

 

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

SOSSE BOX TAKI DÜZENLEME SAKLAMA KUTUSU

.

.

RENGİ TOZ PEMBE VEYA BAŞKA BİR DEYİŞLE PUDRA PEMBE

.

TAKI KUTUSU

TAKI ÇANTASI

.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

TAKI ÇANTASI

Deri takı kutusu fermuarlı çanta organizer ile takı düzenlemek, organize etmek, yanınızda taşımak artık çok kolay..

Takı çantası modelleri arasında yer alan Sosse Box takı kutusu, takı çantası seyahat için de çok kullanışlı.

Trendyol'dan satın almak için BURAYA tıklayın.

.

TAKI ÇANTASI

TAKI ÇANTASI SEYAHAT

Tatil veya iş seyahatlerinizde en sevdikleriniz küpe, yüzük, kolye veya saat ... Altın, gümüş, pırlanta veya bijuteri...

En sevdiğiniz takınız ne olursa olsun Sosse Box takı organizer kutusu ile yanınızda taşıyabilirsiniz.

Takı için üretilen bölmeli takı kutusu tamamen el yapımı özelliği ve ince işçiliği ile dikkat çekiyor.

.

TAKI ÇANTASI

TAKI ÇANTASI SEYAHAT.

Takı çantasının alt kısmındaki çoklu bölmeli bölümler farklı seçenekler sunuyor. Rulo sünger b küpelerinizi ve yüzüklerinizi yerleştirebilirsiniz.

.

4 bölmeli kısımda ise yine küpe, kolye, bilezik veya yüzüklerinize yer var.

Çıkarılabilir bölücüler sayesinde bu kısma bilezik ve künyelerinizi rahatça koyabilirsiniz.

.

TAKI ÇANTASI

Deri Seyahat Çantası

Küçük siyah parça ise küpeleriniz için fazladan depolama imkanı sağlıyor. Geniş ara kapak bol alanlı bir küpe düzenleyici. Küpeleriniz için bol bol yer var. Takı küpe kutusunun

kolayca kapanabilmesi için küpelerinizi kapağın üst kısmına yerleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

Küpelerinizi taktıktan sonra kapağı, kolyelerin bulunduğu üst kapağa sağ ve sol köşelerinden bastırarak yerleştirin.

.

..

Deri Seyahat Çantası

TAKI ÇANTASI SEYAHAT

Kutunun kapağındaki bölüm ise kolyelik - kolye organizeri Kolyelerinizi yerleştirebilir, zincirlerinizi özel kese kısmında düzenleyebilirsiniz. Kolye düzenleyici takı kutusu ile

kolyeleriniz güvende.

Takı düzenleyici çata kutu aynı zamanda harika bir dolap için düzenleyici işlevine sahip. Çekmece içi düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

.

Takı mücevher çantasını isterseniz makyaj organizeri - makyaj çantası olarak da kullanabilirsiniz.

Alt kısımdaki bölmeli kısma ruj, allık, göz farı gibi makyaj malzemelerinizi koyabilirsiniz.

.

.

Takı kutusu veya takı çantası aynı zamanda hediyelik bir alternatif. Deri Seyahat Çantası Yani hem sizin hem de sevdikleriniz için oldukça şık bir hediye aynı zamanda. Doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, Sevgililer Günü veya Anneler Günü için göz alıcı bir hediye.

.

.

DETAYLAR

Kutu Ebatı:

En 21.5 cm

Boy 16.5 cm

Yükseklik 5.5 cm

Malzeme: Dışı Vegan Suni Deri - İçi Krem Renginde Kadife Kuyumcu Kumaşı

Renk: Dışı Siyah - İçi Krem

Trendyol'dan satın almak için BURAYA TIKLAYIN

BİZİMLE INSTAGRAM ÜZERİNDEN MESAJ VEYA YORUM YOLUYLA İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

.

banner296

.

KÜÇÜK BOY TAKI KUTUSU DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR.

.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

SOSSE BOX TAKI DÜZENLEME ORGANİZER KUTU HEM DEKORATİF HEM DE FONKSİYONEL

ANADOLU'NUN KADIN GÜCÜ YARIŞMASI BAŞLIYOR

YARIŞMA HAKKINDAKİ TÜM DETAYLARI SEÇİL ŞENDAĞ ANLATTI.

TASARIMCI KADINLAR

GİRİŞİMCİ KADINLAR

EVDE EL İŞİ YAPIP SATMAK İSTEYENLER

ANADOLU'NUN KADIN GÜCÜ YARIŞMASINA KATILIN 10.000 TL KAZANIN

YARIŞMAYI KAZANANLARIN ÜRÜNLERİ MÜZELERİN MAĞAZALARINDA SATILACAK

YARIŞMAYA KATILMAK İSTİYORSANIZ VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ŞİMDİ BURAYA TIKLAYIN

.

Melsa Ararat hayat hikayesini ve kadın sorunlarını, yönetim kurullarında kadınlar konularını Video röportajımızda anlattı. Youtube kanalımızda yayında. İzlemek için buraya tıklayın. 

Bankadan emekli olduktan sonra 500 TL kapora ile aldığı oteli turizme kazandıran kadın girişimci Nevin Özşahin ile yaptığımız video röportajı izlemek isterseniz buraya tıklayın.

PWN İstanbul(Profesyonel İş Kadınları Derneği)Yönetim Kurulu Başkanı Aylin Olsun - Projeler - İş Kadını Sorunlarını anlattı..

İzlemek için buraya tıklayın. Kanalımıza abone olmayı, videoları beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın!

.

Kadın Girişimci Beril Turhan, Kombucha markasını nasıl kurdu, sermayesi ne kadardı? Video röportajımızda her şeyi anlattı. İzlemek için buraya tıklayın

.

.

Şanlıurfa'nın İlk Kadın Girişimcisi İş Kadını Cevahir Asuman Yazmacı, Başarı Hikayesini Youtube Kanalımızda Anlattı. Videoyu izlemek için buraya tıklayın.

..

VİDEOLARI İZLEMEK VE ABONE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

.

İŞ KADINLARI VE GİRİŞİMCİ KADINLARLA YAPTIĞIMIZ ÖZEL RÖPORTAJLARI İZLEMEK İSTERSENİZ YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

Hem Büyüklere Hem Küçüklere Masallar - Tülay Şubatlı

İzlemek için buraya tıklayın


Başarılı İş Kadını Mehtap Yıldız - Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ile özel röportajımızı izlemek için şimdi buraya tıklayın.

Başarılı İş Kadını Ebru Darip /Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcıssı ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın

Başarılı İş Kadını Petrol Ofisi CMO'su Beril Alakoç ile Özel Röportaj - İş Dünyasında Kadın Olmak - İzlemek için BURAYA tıklayın

Nur Ger, 40 Erkekle yola çıktı kadınlar için Yanındayız Derneği'ni Kurdu. İzlemek için buraya tıklayın.

Kadın girişimci Gülderen İnal, üst düzey yöneticiyken kendi işini kurdu. İzlemek için buraya tıklayın

KAGİDER Başkanı Emine Erdem - Kadınları Güçlendiren Projeler İzlemek için BURAYA tıklayın

BUiKAD Başkanı Oya Eroğlu, Kadınları Destekleyen Projeleri Anlattı

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Zülal Koç - TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu olarak yaptıkları çalışmaları ve kadın girişimcilerin sorunlarını anlattı.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Abone olduktan sonra abone olundu yazısının yanındaki çan işaretine dokunmayı unutmayın.

Gülseren Açar ile Özel Röportaj

Antalya İş Kadınları Derneği Başkanı Gülseren Açar, derneğin kuruluş amacını ve yaptıkları çalışmaları İşte Kadınlar'a anlattı. İş dünyasında kadınların karşılaştığı sorunları da dile getiren Gülseren Açar, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için neler yapılması gerektiğini de anlattı. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Doğu ve Güneydoğu İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Meral Özdemir, İşte Kadınlar'ın sorularını yanıtlayarak DOGÜNKAD'ın cinsiyet eşitliğinin sağlanması için gerçekleştirdiği projeleri anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu İşte Kadınlar'a derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler vererek çalışan kadınların ve girişimci kadınların yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın

Girişimci İş Kadınları Derneği YK Başkanı Ayferi Tuğcu - Projeler - Girişimci Kadın Sorunları - Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

.

.

İZİKAD - İzmir İş Kadınları Derneği Başkanı Betül Sezgin, İşte Kadınlar'a hayatını, İZİKAD'ın projelerini ve çalışan kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için ">BURAYA tıklayın.

.

Bilim Kadını Burçin Mutlu Pakdil, Kimdir? Galaksiyi Nasıl Buldu? Bilim Kadın Olmak İçin Ne Yapmalı? Videoyu izlemek için buraya tıklayın

.

.


HOLLYWOOD YILDIZLARININ KULLANDIĞI TÜRK ÇANTASI MEHRY MU - Güneş Mutlu Mavituncalılar

Haberi okumak için buraya tıklayın

Videoyu izlemek için buraya tıklayın

KADIN GİRİŞİMCİLERİN SORUNLARINI SAYA SAYA BİTİREMEDİM

videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Reyhan Aktar ile yaptığımız video röportaj Youtube kanalımızda yayında.

  1. Aktar, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu olarak yaptıkları projeleri ve çalışan kadınların, girişimci kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

TurkishWIN Kurucusu Melek Pulatkonak, İşte Kadınlar'dan Tülay Şubatlı'nın sorularını yanıtlayarak TurkishWIN ve BinYaprak hakkında bilgiler paylaşarak, projelerini anlattı, kadın sorunlarına değinerek çözüm önerilerini sundu. Videoyu izlemek için buraya tıklayın

.

Selcen Faydasıçok ile yaptığımız video röportajımız Youtube kanalımızda yayında, şimdi izleyebilirsiniz, beğenirseniz videoyu paylaşmayı ve kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Fatma taş 2019-01-24 00:41:10

öncelikle iyi çalışmalar benim sağ elimde 56 engelin var bankada 9 yıl geçmişin var birde iş kurda kaydım bulunmaktadır 05325018465 Fatma taş insan ilişkilerinde başarılı ve güzel konuşan güler yüzlü biriyim bilgisayar üzerinden tecrübeli yım hukuk bürosunda collcenter lik yaptım konusma ve diksiyon düzgün bir bayanım iş arıyorum hastanenizde çalışmak istiyorum bilginize sunarım

Avatar
Nebiye ŞEN 2019-08-07 02:45:50

Bursada yeni açılan şehir hastahanesinde bana uygun bi görevde çalışmak istiyorum.75 Bursa dogumluyum.yüzyüze görüşme talep ediyorum..539 5088434 Saygılar

Avatar
ceyhan 2019-10-30 00:24:33

kardesim mehmetali yi isten cikardiniz 58 gun oldu deneme suresi diye servisi uyuyor ovlen sabah uymuyor birgul akgul cikarmis geri ise alin 05051300244