CANAN ÇELEBİOĞLU KİMDİR
banner296

CANAN ÇELEBİOĞLU
Çelebi Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Doğum Tarihi: 13 Haziran 1966
Eğitim: İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi (1989)
Yabancı Dil: İngilizce
Deneyim:
12 yaşından itibaren Ankara İstasyonu’ndan başlayarak grubun en eski şirketi olan Çelebi Hava Servisi’nde ve Çelebi Holding ve Çelebi Havacılık Holding A.Ş.’de çeşitli görev ve sorumluluklar üstlenmiştir.
Çelebi Havacılık Holding A.Ş.
2014’den bu yana Yönetim Kurulu Üyesi
2013-2014 CEO
2011-2013Yönetim Kurulu Başkan Vekili 
Çelebi Hava Servisi A.Ş.
1982-..... Yönetim Kurulu Başkan Vekili
2002-2003 Genel Müdür 
Çelebi Holding A.Ş.
1995-..... Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Çe-Tur Çelebi Turizm Ticaret A.Ş.
1996-..... Yönetim Kurulu Başkanı
Çelebi Hizmet Gıda İşletmeleri Turizm San. ve Tic. A.Ş.
1996-..... Yönetim Kurulu Başkanı
Çelebi Hizmet Restorant İşletmeleri ve Gıda Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
1996-..... Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Çelebi Güvenlik Sistemleri ve Danışmanlık A.Ş.
1997-..... Yönetim Kurulu Başkanı
İlgi Alanları: Kayak, binicilik, yüzme, müzik (piyano), tiyatro
Kazandığı Ödüller:
2009 - Ekonomist Dergisi, Ekonomide Yılın İş İnsanları; Canan Çelebioğlu, Yılın Kadın Girişimcisi
2010 - Ernst & Young Türkiye Yılın Girişimcisi; Can Çelebioğlu & Canan Çelebioğlu,
2010 - EGSİAD (Eskişehirli Girişimci Sanayiciler ve İş Adamları Derneği) Beyaz Altın Türkiye Girişimcilik Ödülleri Referandumu; Canan Çelebioğlu, Yılın İş Kadını Ödülü 
 2010 - Dünya Gazetesi Ekonominin Yıldızları; Canan Çelebioğlu, Yılın İş İnsanı Ödülü
Bunların yanı sıra gerek Çelebi Grubu gerekse kişisel olarak desteklediği, 21. Yüzyıl Eğitim Vakfı,  Lokman Hekim Sağlık Vakıfları gibi vakıflar kanalıyla dar gelirli kişilere, gerek maddi gerek sağlık gerekse eğitim alanlarında destek vermektedir. 
Çelebi şirketlerinin IK süreçleri, yönetici geliştirme programları, çalışanlara ve dışarıya yönelik sosyal sorumluluk projelerinin de yürütüldüğü İnsan Kaynakları Komitesi’nin de Başkanı olan Canan Çelebioğlu, çalışanlarının ihtiyaçları konusunda da tavizsiz duyarlılığı ile yönlendirici olmaktadır. Bu konuda başta burs ve sosyal yardımlar olmak üzere aktif çalışmalar yürüten Canan Çelebioğlu, Çelebi çalışanlarının da rol aldığı tiyatro oyunlarında da  rol alarak sanatla ilgili konularda da destek vermektedir.
Canan Çelebioğlu, çeşitli kongre, konferans ve üniversitelerde gerçekleştirdiği sayısız katılımla da, iş ve akademik hayata katkılarını, eğitimci olarak da devam ettirmektedir.
..

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

SOSSE BOX TAKI DÜZENLEME SAKLAMA KUTUSU

Deri takı kutusu fermuarlı çanta organizer ile takı düzenlemek, organize etmek, yanınızda taşımak artık çok kolay..

Trendyol'dan satın almak için linke tıklayın. https://www.trendyol.com/magaza/sosse...

Tatil veya iş seyahatlerinizde en sevdikleriniz küpe, yüzük, kolye veya saat ... Altın, gümüş, pırlanta veya bijuteri... En sevdiğiniz takınız ne olursa olsun Sosse Box takı organizer kutusu ile yanınızda taşıyabilirsiniz. Takı için üretilen bölmeli takı kutusu tamamen el yapımı özelliği ve ince işçiliği ile dikkat çekiyor. İzlemek için BURAYA TIKLAYIN

.

Takı çantasının alt kısmındaki çoklu bölmeli bölümler farklı seçenekler sunuyor. Rulo sünger b küpelerinizi ve yüzüklerinizi yerleştirebilirsiniz. 4 bölmeli kısımda ise yine küpe, kolye, bilezik veya yüzüklerinize yer var. Çıkarılabilir bölücüler sayesinde bu kısma bilezik ve künyelerinizi rahatça koyabilirsiniz.

Trendyol'dan satın almak için BURAYA TIKLAYIN

.

.

Küçük siyah parça ise küpeleriniz için fazladan depolama imkanı sağlıyor. Geniş ara kapak bol alanlı bir küpe düzenleyici. Küpeleriniz için bol bol yer var. Takı küpe kutusunun kolayca kapanabilmesi için küpelerinizi kapağın üst kısmına yerleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Küpelerinizi taktıktan sonra kapağı, kolyelerin bulunduğu üst kapağa sağ ve sol köşelerinden bastırarak yerleştirin.

Trendyol'dan satın almak için BURAYA TIKLAYIN

.

.

Kutunun kapağındaki bölüm ise kolyelik - kolye organizeri Kolyelerinizi yerleştirebilir, zincirlerinizi özel kese kısmında düzenleyebilirsiniz. Kolye düzenleyici takı kutusu ile kolyeleriniz güvende. Takı düzenleyici çata kutu aynı zamanda harika bir dolap için düzenleyici işlevine sahip. Çekmece içi düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz.

Trendyol'dan satın almak için BURAYA TIKLAYIN

.

Takı mücevher çantasını isterseniz makyaj organizeri - makyaj çantası olarak da kullanabilirsiniz. Alt kısımdaki bölmeli kısma ruj, allık, göz farı gibi makyaj malzemelerinizi koyabilirsiniz.

Trendyol'dan satın almak için BURAYA TIKLAYIN

.

Takı kutusu veya takı çantası aynı zamanda hediyelik bir alternatif. Yani hem sizin hem de sevdikleriniz için oldukça şık bir hediye aynı zamanda. Doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, Sevgililer Günü veya Anneler Günü için göz alıcı bir hediye.

DETAYLAR

Kutu Ebatı:

En 21.5 cm

Boy 16.5 cm

Yükseklik 5.5 cm

Malzeme: Dışı Vegan Suni Deri - İçi Krem Renginde Kadife Kuyumcu Kumaşı

Renk: Dışı Siyah - İçi Krem

Trendyol'dan satın almak için BURAYA TIKLAYIN

....

İŞTE KADINLAR'I DESTEKLEMEK İSTERSENİZ EĞER YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLABİLİR VİDEOLARI BEĞENİP PAYLAŞABİLİRSİNİZ

...

İŞTE KADINLAR YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLDUNUZ MU?

İşte Kadınlar Notu;

ZEYNEP OSMANLI SİTEDE NASIL SATIŞ YAPILABİLECEĞİNİ AŞAĞIDAKİ VİDEODA ANLATIYOR.

VİDEOYU SONUNA KADAR İZLEYİN TEK TEK ANLATIYOR

İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

..

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN KADIN GİRİŞİMCİLERİN ve İŞ KADINLARININ BAŞARI HİKAYELERİYLE TANIŞIN ÇALIŞAN KADINLARIN SORUNLARINI ONLARDAN DİNLEYİN KADINLARI İLGİLENDİREN HABERLERİ İZLEYİN...

ŞİMDİ BURAYA TIKLAYIN ABONE OLUN SONRA DA ABONE OLDUKTAN SONRA BİLDİRİMLERİ AÇIN VİDEOLARI KAÇIRMAYIN

İŞ HAYATINDA KADINLAR

TÜRKİYE'NİN EN GÜÇLÜ İŞ KADINLARI

banner296

İŞ HAYATINDA KADINLAR

İŞ KADINLARI

ÇALIŞAN KADINLARIN SORUNLARI

GİRİŞİMCİ KADINLAR

GİRİŞİMCİ KADIN SORUNLARII

BAŞARILI İŞ KADINLARI RÖPORTAJ

Hande Yaşargil - Yönetim Kurulunda Kadın Derneği - Sertifika Programı - İş Kadını Sorunlarını konuştuk. İzlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Berrin Tansel ile yaptığımız video röportajı izlemek için linke tıklayın.

Melsa Ararat hayat hikayesini ve kadın sorunlarını, yönetim kurullarında kadınlar konularını Video röportajımızda anlattı. Youtube kanalımızda yayında. İzlemek için buraya tıklayın.

.

.

AmpUp- Kamu Politikaları Uzmanı ve Kaliforniya Üniversitesi - Berkeley / Sürdürülebilir Ulaşım Araştırma Merkezi Araştırmacı Şebnem Tuğçe Pala, İşte Kadınlar'ın sorularını yanıtladı. İzlemek için buraya tıklayın.

Kadın Girişimcilerin Sorunlarını kendi girişimcilik hikayemde yaşadıklarımla anlatmaya çalıştım. Siz de yaşadığınız sorunlarıı videonun altına yorum olarak yazar mısınız? videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

VİDEOLARI İZLEMEK VE ABONE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

.

İŞ KADINLARI VE GİRİŞİMCİ KADINLARLA YAPTIĞIMIIZ ÖZEL RÖPORTAJLARI İZLEMEK İSTERSENİZ YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLAMAYI UNUTMAYIN.

Hem Büyüklere Hem Küçüklere Masallar - Tülay Şubatlı

İzlemek için buraya tıklayın.


Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Abone olduktan sonra abone olundu yazısının yanındaki çan işaretine dokunmayı unutmayın.

Gülseren Açar ile Özel Röportaj

Antalya İş Kadınları Derneği Başkanı Gülseren Açar, derneğin kuruluş amacını ve yaptıkları çalışmaları İşte Kadınlar'a anlattı. İş dünyasında kadınların karşılaştığı sorunları da dile getiren Gülseren Açar, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için neler yapılması gerektiğini de anlattı. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu İşte Kadınlar'a derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler vererek çalışan kadınların ve girişimci kadınların yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın

Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Göknur Atalay, derneğin kadınları güçlendirmek için gerçeklleştirdirgi projeleri ve girişimci kadınların sorunlarını İşte Kadınlar'dan Tülay Şubatlı'ya anlattı. İzlemek isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz.


TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Reyhan Aktar ile yaptığımız video röportaj Youtube kanalımızda yayında.

Başarılı iş kadını Reyhan Aktar, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu olarak yaptıkları projeleri ve çalışan kadınların, girişimci kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

TurkishWIN Kurucusu Melek Pulatkonak, İşte Kadınlar'dan Tülay Şubatlı'nın sorularını yanıtlayarak TurkishWIN ve BinYaprak hakkında bilgiler paylaşarak, projelerini anlattı, kadın sorunlarına değinerek çözüm önerilerini sundu. Videoyu izlemek için buraya tıklayın

Şanlıurfa'nın İlk Kadın Girişimcisi İş Kadını Cevahir Asuman Yazmacı Başarı Hikayesini Anlattı. İzlemek için buraya tıklayın

Kendi İşini Kuran Kadınlar - Tanay Akgün annesi Bilge Akgün ile Akıllı Tarım Makinası Üretti. İzlemek için buraya tıklayın

Filiz Garip, Rahmi Koç 2019 Bilim Madalyası'na Layık Görüldü - Hayatı, İklim Göçü, Suriyeli Kadınlar / İzlemek için buraya tıklayın

.

Dr. Şebnem Özdemir, WhatsApp Sözleşmesi Nedir? İzlemek için buraya tıklayın

Uzay Kimya Kurucusu Sevda Arıkan Başarı Hikayesini Anlattı. İzlemek için buraya tıklayın

Nil Keskin Keleş - Kitap - Kadınlığına Sahip Çık- Kadın Olmak İzlemek için buraya tıklayın

.

Burcu Kösem/ Başarılı bir iş kadını olmak için ne yapmak gerekir? İzlemek için buraya tıklayın

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Mehmet kayik 2018-06-28 02:53:51

Holdiginiz in pizza sekterunde hiç akla gelmeyecek dalavereler dönüyor sizin gibi başarılı bir iş hanımının bunları görmesi imkansiz

Misafir Avatar
leyla yılmaz 2018-12-02 00:23:28 @Mehmet kayik

ne gibi mesela

Beğenmedim! (0)
Avatar
Seyit 2019-07-14 19:41:48

Slm umarim dogru yere sorunumu iletiyorum dur 2018 ocak ayinda cetur turizm ise basladim kendi aracimla personel servisi yapiyordum gectigimiz gun servis sorumlusu arayarak aksam personel cikisina gelme diyerek isime son verildi soronunun ne oldugunu sordugumda ise sirket yani cetur turizim kendi aracini calistiracak dedi ve 10dk isime son verildi bu mesajim canan hanima iletilirmi bilmiyorum aMa borcluyum hanimin dogum yapcak cok kotu bir durumda kaldim isime geri donmek istiyorum yardimci olmanizi bekliyorum hayirli isler iyi gunler dilerim

Avatar
A.Bülent 2019-08-25 01:42:32

Ankara hava alanında sizin için çalışan personele uygulanan maaş çalışma saati yemek parası ve mesai bitiminde servis bekleme süresi:(bir ornek;13 de servise binip ise giden bir elemanınız 23-24.00 arası evine dönüyor 5 saat çalıştin 14.00tl de yemek paran var diyorlar.) BİLGİNİZE ILGINIZE

Avatar
Türkan güngörmez 2020-02-03 21:23:24

Sayın canan çelebioğlu hanımefendiye ulaşabileceğim iletişim bilgilerini nasıl bulabilirim