banner60

ŞİVA HAZIR GİYİM TASARIM VE TİC. LTD. ŞTİ.

ŞİVA HAZIR GİYİM TASARIM VE TİC. LTD. ŞTİ.
Sektör Tekstil
İlan Tarihi 12 ay önce
Firma No 69
Telefon +90 212 294 58 15 (ofis) +90 530 264 93 17 (cep) +90 532 655 93 14 (cep)
Faks
Web Sitesi http://www.shivasourcing.com/hakkimizda.htm
Adres Yenibosna Merkez mah. Değirmenbahçe Cad. İstwest A 2B Blok D:14 Bahçelievler / İstanbul Vergi D:Yenibosna
İl/İlçe İstanbul
Firma Hakkında
KURUMSAL ÇALIŞAN KIYAFET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BİZİ TERCİH EDİN
Gülderen İnal tarafından kurulan Şiva'nın, firmalarda ; "Kurumsal çalışan kıyafeti sürecini yöneten kişinin işini kolaylaştırarak, satınalmacının zamanını kendi işine ayırmasını sağlamak" gibi bir hedefi var. şöyleki;ana konusu tekstil olmayan firmanın, satınalmacısı yerine biz, model/malzeme/fiyat araştırmasını yapıyoruz.
Böylece, firma ( gömlek, pantalon,ayakkabı,kazak,mont veya ceket...) üreticiler ile ayrı ayrı görüşmek( her bir ürün için en az 3 firmadan teklif almak gerektiği düşünülür ise bunun ne kadar büyük bir süreç olduğu görülebilir ...) , fiyat almakla zaman kaybetmiyor.
Bunun yanısıra, Şiva, üreticiye birçok müşteri fırsatı verebildiği için, biz, herhangi bir firmanın üreticiden aldığı fiyattan daha uygun fiyat alabiliyoruz.Öncelikle, firmanın kurumsal kimliği ve dışa yansıtmak istediği yüzü hakkında, kıyafet beklentileri, geçmiş sıkıntıları ve fikirlerini öğreniyoruz.
Bütçeleri hakkında bilgi aldıktan sonra, numuneler hazırlayıp fiyat çalışması yapıyoruz.
Şiva, Beymen in tedarikçisi olduğundan, üreticilerimizin hepsi Beymen e ürün diken atelyelerdir, dolayısı ile ürünlerin beymen mağazalarında satılan ürün dikim kalitesinde olduğunun garantisini veriyoruz.
Personel kıyafetleri için fazla bütçe ayrılamadığından, kumaş ve malzemeleri bütçeye uygun fiyatlarda seçerek---kesinlikle--beymen dikim kalitesinde dikilmesini sağlıyoruz.
Eğer firmanın bir çok şube/mağazası var ise -- kişi bazında ürünlerin asortilenerek ( örneğin; ankara şubesindeki Ahmet K. nın kazak-pantalon-gömlek-ceket-ayakkabısı-- ayrı paket halinde hazırlanır) kişi bazında teslimat yapabiliyoruz.