Yüz maskeleriyle cildiniz canlansın

 Sephora, yüz maskeleri ile ilgili açıklamada bulundu.

Tülay ŞUBATLI
Tülay ŞUBATLI
12 Kasım 2018 Pazartesi 23:39
Yüz maskeleriyle cildiniz canlansın

Sephora’dan yapılan açıklama şöyle 'Günlük hayatınıza güzellik katan maskeleri, cildinizin ihtiyaç duyduğu nem ve vitamini kazanmasına yardımcı olurken, uygun fiyatları ve her yere kolayca taşınabilir boyutları ile herkesin kalbini çalmaya devam ediyor. Cilt tiplerine göre farklı içeriklere sahip el-yüz maskeleri,nemlendirci ve matlaştırcı maskeler,saçlaranıza bakım desteği veren boneli maskeler... Pratik kullanımıyla okulda, iş yerinde veya tatilde her anınızda size eşlik eden bu pratik maskeler, kışın çantanızdan ayıramayacağınız bir parçanız olacak…

Sephora Collection– Yüz Maskesi

Bitkisel formüllü ve aktif bileşenlerle yoğunlaşmış bu yeni ambalajlı yüz maskeleri, cilde maksimum miktarda vitamin ve fayda sağlanmasına yardımcı oluyor.

Besleyici ve yatıştırıcı etkili Hindistan Cevizi, çevresel kirliliklerden cildinizi arındırmaya yardımcı olan üzüm, gözenekleri küçülten ve pürüzsüzleştiren ananas, arındırıcı ve detoks etkisi sağlayan yosun, ciltteki susuzluğu gideren ve dolgunlaştırıcı Aloe Vera, ultra nemlendiren ve parlaklık sağlayan Litchi, yorgunluk giderici ve enerji verici nar, matlaştırıcı ve kusurları kapatan yeşil çay.

Fiyatı: 22 TL

Sephora Collection – El Maskesi

Bu pratik ve su geçirmez özellikteki el maskeleri, 15 dakikada yumuşacık ellere sahip olmanıza yardımcı oluyor. Ellerini nemlendirmek ve güzelleştirmek isteyenler Aloe Vera, beslemek isteyenler ise Avocado’lusunu tercih ediyor.

Fiyatı: 22 TL

Sephora Collection – Ayak Maskesi

Kore trendlerinden esinlenen bu nemlendirici ve su geçirmez çorap maskelerini biz çok sevdik! Ayaklarınızın Lavanta ile yenilenmesi ve rahatlamasına destek oluyor. Badem ile rahatlıyor ve onarılmasına yardımcı olunuyor.

Fiyatı: 22 TL

Sephora Collection – Dudak Maskesi

Biyoselülozlu ve hafif pembe renkte olan bu maske bakımlı dudaklar için karite yağıiçeren formülüyle onları nemlendiriyor ve pürüzsüzleşmesine yardımcı oluyor.

Fiyatı: 14 TL

Sephora Collection – Burun Maskesi

İlk kullanımdan itibaren cildin pürüzsüzleşmesine ve gözeneklerin gözle görünür şekilde sıkılaşmasına yardımcı olan ananas maskesi ile güzelleşme vakti.

Fiyatı: 10 TL

Sephora Collection – Göz Maskesi

Biyoselüloz ve bitki bazlı aktif maddelerle konsantre edilmiş serumlarla zenginleştirilen bu maskeler, göz çevresinin güzelleşmesine yardımcı oluyor. Salatalık yatıştırıcı, üzüm pürüzsüzleştirici ve canlandırıcı, Litchi nemlendirici ve aydınlatıcı, nar ise yorgunluk giderici ve koyu halka karşıtı...

Fiyatı: 22 TL

Sephora Collection Le Masque Charbon – Karbon Maske

Bu maske, genişleyen gözeneklere çözüm bulmanıza yardımcı oluyor. Kömür liflerinden ve kömür ekstresinden konsantre bir formüle batırılmış siyah dokusu ile cildin arınmasına ve gözeneklerin sıkılaşmasına destek oluyor.

Fiyatı: 28 TL

Anti-blemish patches – Leke Karşıtı Bantlar

Cildinizdeki en ufak pürüzleri bile yok etmeye yardımcı olan, küçük sivilcelerle 8 saat boyunca savaşan bu kağıt maskelerin ihtiyacı olan tek şey temiz bir cilt! Sephora’nın yenilikçi ve eğlenceli kağıt maskelerinin transparan ve desenli olmak üzere iki seçeneği bulunuyor.

Fiyat: 14 TL

The Bubble Mask – Köpük Maskesi

Yorgun görünen cildinizi en iyi şekilde arındırmanın yolu Sephora Köpük Maskesi’nden geçiyor. Anında tazelik veren ve detoks etkisi yaratan bu maske, cildinizin günün tüm yorgunluğunu ve kirini arındırmasına yardımcı olur.

Fiyat: 28 TL

The Mud Mask – Çamur Maskesi

Korelilerin güzellik sırlarından ilham alınarak hazırlanan mineral yönünden zening çamurla geliştirilmiş bu maske, dengelenmiş ve anında matlık kazanan bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Yüzün alt ve üst kısmına, temiz ve kuru bir cilde uygulanan The Mud Mask gerilme hissi olmadan kısa sürede etkisini gösteriyor.

Fiyat: 28 TL

The PRIMER mask – Makyaj Bazı Maskesi

Hem gündüz kremi hem de makyaj bazı olan ve pamuk özü ile zenginleştirilmiş bu maske, kremsi yapısı sayesinde cildinizin nemlenmesine yardımcı olurken aynı zamanda makyaj uygulamasını kolaylaştırıyor ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Fiyat: 28 TL

banner274

Hair Sleeping Mask Coconut Nourishing & Restorative - Hindistan Cevizi Özlü Besleyici veOnarıcı Saç Maskesi

Bir tarafta bir bone, diğer tarafta hindistan cevizi içerikli bir bakım! Birinci adım olarak krem kuru saçlar üzerine sürülüyor. İkinci adım olarak bone takılıyor. Gece boyunca saçta bekletiliyor. Sabah ortaya çıkan sonuç muhteşem,parlak ve beslenmiş saçlar!

Kuru ve zayıf saçlar içindir.

Kullanım sonrası saçlarınızı durulayın.

Fiyat:24 TL

Hair Sleeping Mask Rose Grey Clay Smoothing & anti-frizz - Gül Özlü Pürüzsüzleştirici ve Elektiriklenmeyi Önleyen Saç Maskesi

Bir bakım ürünü gece boyunca bekletildiğinde sonuçlar çok daha belirgin olduğu için Sephora bu gül özlü ve boneli ürünü geliştirdi. Saçlar artık daha yumuşak üstelik kabarmıyor.

Elektriklenen ve dalgalanan saçlar içindir.

Kullanım sonrası saçlarınızı durulayın.

Fiyat:24 TL

Hair Sleeping Mask Acai Brightening & Color Protecting - Acai Özlü Renk Koryucu ve Işıltı Veren Saç Maskesi

Saçlar bu sevimli bone içinde gece boyunca kaldığında sabah çok daha güzel ve ışıltılı oluyor.

Boyalı ve yıpranmış saçlar içindir.

Kullanım sonrası saçlarınızı durulayın.

Fiyat:24 TL

Hair Sleeping Mask Shea Invigorating & Anti-Breakage - Shea Özlü Kuvvetlendirici & Kırılma Önleyici Saç Maskesi

Shea içerikli formülü sayesinde bu maske yıpranan saç tellerini onarıyor ve kırılmasını önlüyor. Ürün beraberinde verilen son derece sevimli bonesi ile bütün gece saçta bekletiliyor.

Kırılmaya müsait kuru saçlar içindir.

Kullanım sonrası saçlarınızı durulayın.

Fiyat:24 TL

İŞTE KADINLAR YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLDUNUZ MU?

VİDEOLARI İZLEMEK VE ABONE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ 

.

İŞ KADINLARI VE GİRİŞİMCİ KADINLARLA YAPTIĞIMIIZ ÖZEL RÖPORTAJLARI İZLEMEK İSTERSENİZ YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLAMAYI UNUTMAYIN.

Başarılı İş Kadını Mehtap Yıldız - Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ile özel röportajımızı izlemek için şimdi buraya tıklayın. 

Başarılı İş Kadını Ebru Darip /Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcıssı ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın 

Başarılı İş Kadını Petrol Ofisi CMO'su Beril Alakoç ile Özel Röportaj - İş Dünyasında Kadın Olmak - İzlemek için BURAYA tıklayın 

Nur Ger, 40 Erkekle yola çıktı kadınlar için Yanındayız Derneği'ni Kurdu. İzlemek için buraya tıklayın. 

Kadın girişimci Gülderen İnal, üst düzey yöneticiyken kendi işini kurdu. İzlemek için buraya tıklayın

KAGİDER Başkanı Emine Erdem - Kadınları Güçlendiren Projeler İzlemek için BURAYA tıklayın

BUiKAD Başkanı Oya Eroğlu, Kadınları Destekleyen Projeleri Anlattı

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Zülal Koç - TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu olarak yaptıkları çalışmaları ve kadın girişimcilerin sorunlarını anlattı.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Abone olduktan sonra abone olundu yazısının yanındaki çan işaretine dokunmayı unutmayın.

Gülseren Açar ile Özel Röportaj

Antalya İş Kadınları Derneği Başkanı Gülseren Açar, derneğin kuruluş amacını ve yaptıkları çalışmaları İşte Kadınlar'a anlattı. İş dünyasında kadınların karşılaştığı sorunları da dile getiren Gülseren Açar, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için neler yapılması gerektiğini de anlattı. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN 

Doğu ve Güneydoğu İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Meral Özdemir, İşte Kadınlar'ın sorularını yanıtlayarak DOGÜNKAD'ın cinsiyet eşitliğinin sağlanması için gerçekleştirdiği projeleri anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın 

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu İşte Kadınlar'a derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler vererek çalışan kadınların ve girişimci kadınların yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın 

Berlin Filarmoni Orkestrası'na Türkiye'den kabul edilen ilk müzisyen Hande Küden ile özel röportaj izlemek için BURAYA tıklayın

Bilim Kadını Burçin Mutlu Pakdil, Kimdir? Galaksiyi Nasıl Buldu? Bilim Kadın Olmak İçin Ne Yapmalı? Videoyu izlemek için buraya tıklayın

Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği Başkanı Göknur Atalay - Projeler. - Girişimci Kadın Sorunları Videoyu izlemek için buraya tıklayın


HOLLYWOOD YILDIZLARININ KULLANDIĞI TÜRK ÇANTASI MEHRY MU - Güneş Mutlu Mavituncalılar

Haberi okumak için buraya tıklayın

Videoyu izlemek için buraya tıklayın

KADIN GİRİŞİMCİLERİN SORUNLARINI SAYA SAYA BİTİREMEDİM

videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Reyhan Aktar ile yaptığımız video röportaj Youtube kanalımızda yayında.

Reyhan Aktar, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu olarak yaptıkları projeleri ve çalışan kadınların, girişimci kadınların sorunlarını anlattı.   Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Son Güncelleme: 09.02.2021 13:33
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.