Nil Keskin, GODDESS ile Kadınları Dişil Enerjileriyle Buluşturuyor, Güçlendiriyor

PositiVorld Kurucusu Nil Keskin, hayata geçirdiği mobil uygulama GODDESS ile nefes, meditasyon, dişil enerji gibi çalışmalarıyla kadınları güçlendiriyor.

Tülay ŞUBATLI
Tülay ŞUBATLI
25 Mart 2021 Perşembe 13:23
Nil Keskin, GODDESS ile Kadınları Dişil Enerjileriyle Buluşturuyor, Güçlendiriyor

PositiVorld kurucusu Davranış Bilimci Dr. Nil Keskin, eğitim ve gelişim programlarına bir yenisi ekleyerek mobil uygulama GODDESS'i hayata geçirdi.

Google Play ve App Store'dan indirilebilen GODDESS, Global bir Kadın İyileşme & Güçlenme mobil app (uygulaması)...

Nil Keskin, ruhsal, fiziksel ve mental sağlık uygulaması olan GODDESS ile kadınlara özel nefes, meditasyon çeşitleri, olumlamalar, stres ve uyku düzenleyiciler, dişil enerji uygulamaları, yoga, dans gibi pek çok uygulamayla kadınların güçlenmesini sağlıyor. 

Stres ve kaygı gibi mental sorunların yanı sıra fiziksel sorununlarının da köklerine inen öz sevgi şifalandırmasıyla bir Well-being yolculuğu sunuyor. 

Dijital bir yaşam koçu olan GODDESS, pandemi nedeniye dayanıklılık ve esnekliğin sınandığı bir dönemde hem bireysel olarak kullanılıyor hem de şirketler bu uygulamaları çalışanlarına hediye ediyor.

''Bir gün, her kadın Tanrıça olacak.'' sloganını kullanan GODDESS'in özü 'Yeni çağın Tanrıçaları, bu uygulama ile kendinizi olduğu gibi kabul edecek, şifalanacak ve içinizdeki Tanrıçayı uyandıracaksınız.' ifadesiyle özetleniyor.

KEŞİF, WELL BEING

MEDİTASYON YOGA

Nil Keskin, GODDESS ile ilgili şunları söyledi; "İlk önce, kendinizin farkında olacaksınız(Tanrıça Arketipini keşfetme). İkincisi, iyileşmeye başlayacaksınız. (Dönüşüm Yolculuğu). Üçüncüsü, well-being’i hayatınızın bir parçası yapabileceksiniz (Rutinler ve ritüeller). GODDESS, zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu iyileştirmek için birçok tekniği bir araya getiren alışılmadık bir uygulama. Sadece bir meditasyon uygulaması olarak değerlendirilirse bile, stres ve uyku gibi günlük kaygıları hedeflemekle kalmayıp, aynı zamanda insanın geçmiş atalarından kaynaklanan bilinç dışı kişiliğini de hedefleyerek ona kalıcı bir çözüm sunuşu ile de farklılaşıyor."

KENDİNİZİ TANIYIN

banner274

TANRIÇA ARKETİPİNİZLE TANIŞIN

GODDESS mobil uygulamasında, ilk olarak Carl Gustav Jung'un Mitoloji Arketiplerinden esinlenerek hazırlanan kişilik analizi testi ile karşılaşacaksınız. Testin sonunda, güçlü Tanrıça arketipinizi ve kişiliğinize katkı sağlayan ikincil ve üçüncül tanrıça arketipinizi öğreneceksiniz.

Bir kişi test sonucuna göre 21 ila 63 gün arasında kendisine özel hazırlanmış bir programa sahip olabiliyor. Bu program sayesinde kendinizi tanıyacak, iyi ve kötü yönlerinizi fark edecek ve günlük hayatınıza yansıyan stres, kaygı, tükenmişlik veya uyku gibi sorunlarınızı kökünden şifalandırabileceksiniz.

Rehberli meditasyonların ve nefes çalışmalarının temeli kişinin kendi öz sevgi ve öz şefkatine dayanmaktadır. Stres ve uyku meditasyonu, antistress nefes egzersizi gibi anlık rahatlatıcaları da içine alan GODDESS uygulamasında içinizdeki dişil enerjiyi açığa çıkartarak, kadın gibi kadın olmanıza fırsat tanıyor!

Uygulama, sabah ve gece rutinleri, günlük ipuçları ve olumlamalar dahil olmak üzere Tanrıça Arketiplerinize göre size özel bir dönüşüm yolculuğu tasarlayacak. Ayrıca profil menünüzde ayrıntılı kişilik analizi (Aydınlık ve gölge taraflarınız), dönüşüm önerileri ve ilişki ipuçlarını görebileceksiniz.

PANDEMİYLE BİRLİKTE

İYİ YAŞAMA İLGİ ARTTI

Uzmanlığı “Kadın ve Erkeğin Evrimleşmesi ve Toplumsal Fayda için, Birlik için dönüşümlerinin yolları” olan Dr. Nil Keskin, ürettiği ve danışman ekip arkadaşları olarak uyguladıkları tekniklerin sentezi ile; kurumların Pandemi döneminde daha da artarak en çok ilgi gösterdiği alanları şöyle sıralıyor ;

  1. Kurumsal İyi Yaşam ( Wellbeing ) Programları
  2. Kurumsal Cinsiyet Dengesi & Kadın Güçlendirme Programları

Tüm eğitim, atölye, koçluk ( bireysel ve kurumsal) çalışmalarında içinde bulunduğumuz dönemde daha da yoğunlaşan PositiVorld ekibi bu durumu en çok toplumun ve bireylerin kendi içsel ihtiyaçlarının artışına ve mental ve fiziksel anlamda güçlenmeye duydukları ihtiyacın iyice artışına bağlıyor.

Dr. Nil Keskin; 2018’ den beri bu programları birlikte sürdürülebilirlik ve süreklilik ilkeleri güderek ilerledikleri pek çok kurum ve çalışanlarının bu dönemi hem kurum kültürü, performans yönetimi, liderlik yaklaşımı hem de çalışanların dayanıklılığı ve mutluluğu adına daha yumuşak geçirirken, bu alanda hiç odak göstermemiş ya da düzenli bilinçli programlar uygulamamış kurumların daha zorlandığını ifade ediyor.

  

KADINLIĞINA SAHİP ÇIK

 PositiVorld Kurucusu Nil Keskin Keleş, İşte Kadınlar'dan Tülay Şubatlı'ya kitabını anlattı. Kadınlığına Sahip Çık kadınların okuması gereken kitaplardan.

 İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLA 

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

SOSSE BOX TAKI DÜZENLEME SAKLAMA KUTUSU

.

.

RENGİ TOZ PEMBE VEYA BAŞKA BİR DEYİŞLE PUDRA PEMBE

.

TAKI KUTUSU

TAKI ÇANTASI

.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

TAKI ÇANTASI

Deri takı kutusu fermuarlı çanta organizer ile takı düzenlemek, organize etmek, yanınızda taşımak artık çok kolay..

Takı çantası modelleri arasında yer alan Sosse Box takı kutusu, takı çantası seyahat için de çok kullanışlı.

Trendyol'dan satın almak için BURAYA tıklayın.

.

TAKI ÇANTASI

TAKI ÇANTASI SEYAHAT

Tatil veya iş seyahatlerinizde en sevdikleriniz küpe, yüzük, kolye veya saat ... Altın, gümüş, pırlanta veya bijuteri...

En sevdiğiniz takınız ne olursa olsun Sosse Box takı organizer kutusu ile yanınızda taşıyabilirsiniz.

Takı için üretilen bölmeli takı kutusu tamamen el yapımı özelliği ve ince işçiliği ile dikkat çekiyor.

.

TAKI ÇANTASI

TAKI ÇANTASI SEYAHAT.

Takı çantasının alt kısmındaki çoklu bölmeli bölümler farklı seçenekler sunuyor. Rulo sünger b küpelerinizi ve yüzüklerinizi yerleştirebilirsiniz.

.

4 bölmeli kısımda ise yine küpe, kolye, bilezik veya yüzüklerinize yer var.

Çıkarılabilir bölücüler sayesinde bu kısma bilezik ve künyelerinizi rahatça koyabilirsiniz.

.

TAKI ÇANTASI

Deri Seyahat Çantası

Küçük siyah parça ise küpeleriniz için fazladan depolama imkanı sağlıyor. Geniş ara kapak bol alanlı bir küpe düzenleyici. Küpeleriniz için bol bol yer var. Takı küpe kutusunun

kolayca kapanabilmesi için küpelerinizi kapağın üst kısmına yerleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

Küpelerinizi taktıktan sonra kapağı, kolyelerin bulunduğu üst kapağa sağ ve sol köşelerinden bastırarak yerleştirin.

.

..

Deri Seyahat Çantası

TAKI ÇANTASI SEYAHAT

Kutunun kapağındaki bölüm ise kolyelik - kolye organizeri Kolyelerinizi yerleştirebilir, zincirlerinizi özel kese kısmında düzenleyebilirsiniz. Kolye düzenleyici takı kutusu ile

kolyeleriniz güvende.

Takı düzenleyici çata kutu aynı zamanda harika bir dolap için düzenleyici işlevine sahip. Çekmece içi düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

.

Takı mücevher çantasını isterseniz makyaj organizeri - makyaj çantası olarak da kullanabilirsiniz.

Alt kısımdaki bölmeli kısma ruj, allık, göz farı gibi makyaj malzemelerinizi koyabilirsiniz.

.

.

Takı kutusu veya takı çantası aynı zamanda hediyelik bir alternatif. Deri Seyahat Çantası Yani hem sizin hem de sevdikleriniz için oldukça şık bir hediye aynı zamanda. Doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, Sevgililer Günü veya Anneler Günü için göz alıcı bir hediye.

.

.

DETAYLAR

Kutu Ebatı:

En 21.5 cm

Boy 16.5 cm

Yükseklik 5.5 cm

Malzeme: Dışı Vegan Suni Deri - İçi Krem Renginde Kadife Kuyumcu Kumaşı

Renk: Dışı Siyah - İçi Krem

Trendyol'dan satın almak için BURAYA TIKLAYIN

BİZİMLE INSTAGRAM ÜZERİNDEN MESAJ VEYA YORUM YOLUYLA İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

.

.

KÜÇÜK BOY TAKI KUTUSU DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR.

.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

SOSSE BOX TAKI DÜZENLEME ORGANİZER KUTU HEM DEKORATİF HEM DE FONKSİYONEL

Son Güncelleme: 12.11.2021 23:30
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.