Sephora Collection ile Pembe Düşler

Doğal makyaj tutkusunu pembe tonlarının sıcaklığıyla yansıtan Sephora Collection, kozmetik tutkunlarının radarına giriyor.

Tülay ŞUBATLI
Tülay ŞUBATLI
18 Ocak 2021 Pazartesi 10:58
Sephora Collection ile Pembe Düşler

Makyaj çantalarını renklendirecek pembe yansımalı ürünler, güzellik yolculuğunuzun vazgeçilmezleri arasında kolayca giriyor.

Pudra tonları sıcak renk geçişleriyle kutlayan far, ruj, allık ve highlighter, sezon makyajınızı doğallıkla buluşturuyor. Zengin pigmentli içerikleri sayesinde de cilde ışıltı getiren özel ürünler gün boyu kendinizi enerjik hissetmenize destek oluyor

SEPHORA COLLECTION VIVID EARTH YÜZ PALETİ

Sadece bir dokunuşla doğal görünümlü bir parlaklık yaratan doğal, otantik tonlardan oluşan Vivid Earth Yüz Makyaj Paleti iki allık, bir aydınlatıcı ve bir bronzlaştırıcı pudradan oluşuyor

Çantanızda rahatça taşımaya uygun boyuta sahip olan ürün, yüksek pigmentli yapısı ile anında gözle görülür bir sonuç sağlıyor.

Fiyat: 129 TL

SEPHORA COLLECTION ROUGE LACQUER

Uzun süreli kalıcı parlaklık için dudaklarınızı ultra konforlu bir şekilde zengin renklerle kaplayan bir ruj. Lake bitişli SEPHORA COLLECTION’un ikonik rujunu keşfedin: tıpkı köpük kadar hafif dokusu ve olağanüstü parlaklıktaki renkleri.

Shea ve mango yağlarıyla zenginleştirilmiş eriyen dokusu dudaklarınıza konfor sağlıyor. Dudaklarınız uzun süreli kalıcı yoğun parlaklıktaki renklerle kaplanıyor.

Fiyat: 74,90 TL

SEPHORA COLLECTION COLORFUL TEKLİ GÖZ FARI

Benzersiz bir göz makyajı deneyimi sunan tekli göz farları, kozmetik tutkunlarının olmazsa olmazı oluyor. Birbirinden farklı renk tonlarını serisinde sunan Sephora Collection, bakışların sıcaklığına dikkat çekiyor.

Mat ve ışıltılı renk tonlarını özel koleksiyonunda buluşturan marka doğal görünümlü makyajın en yakın yol arkadaşı oluyor.

Fiyat: 49,90 TL

SEPHORA COLLECTION ALLIK

SEPHORA COLLECTION'ın mat, sedefli veya simli, pudra dokulu allığı. Cilt anında daha taze ve canlı olmasını destekliyor. Ürünler, daha yoğun bir yüz kontür etkisi için kullanılıyor.

Matlaştırıcı etki olmadan ciltle kusursuzca bütünleşen ultra ince bir dokuya sahip olan ürün, taptaze bir pembeyle aşk ışıltılarını ön plana çıkarıyor

Fiyat: 99,90 TL

SEPHORA COLLECTION BROW ENHANCER KAŞ KALEMİ

Kaş kemiğiniz için aydınlatıcı ve belirginleştirici bir jumbo kalem. Kaş aydınlatıcısı, bakışlara parlaklık ve canlılık kazandırıyor.

Ultra doğal sonuçlar için, uygulaması kolay, kremsi ve yumuşak bir dokuya sahip… Tüm cilt tipleri için ve tüm durumlarda kullanabileceğiniz mat veya sedef etkili.

Fiyat: 64,90 TL

SEPHORA COLLECTION KISS ME DUDAK PARLATICISI

Sephora Collection’ın dudakların nemlenmesine de destek veren dudak parlatıcısı, doğal bir görünüme yardımcı oluyor.

Fiyat: 49,90 TL

SEPHORA COLLECTION LİKİT GÖZ FARI

Göz kapağında zahmetsizce süzülen kremsi dokusu ile göz makyajınıza renk getirmenizi sağlıyor.

Optimum kuruma süresiyle, hem katı grafikler hem de harmanlanmış ve yumuşak degradeler olan görünümler elde etmek için parmağınızla veya fırçanızla kolayca sürülüyor.

Fiyat: 79,90 TL

SEPHORA COLLECTION AYDINLATICI YÜZ PUDRASI-HIGHLIGHTER

Mükemmel görünen ışıltılı bir cilt için Sephora Collection aydınlatıcı yüz pudrasını sunuyor. Özel yansımaları olan incili sedef, yüzü aydınlatmak için ışığı adeta harika bir şekilde yansıtıyor.

İnce dokusu sayesinde cildinizde doğal bir aydınlanma görünümünü ise kolaylıkla sağlıyor.

Fiyat: 99,90 TL

SEPHORA COLLECTION MULTI CORRECTION MAKYAJ BAZI

Kapsüllü pigmentler bakımından zengin olan ve makyaj sırasında cildi pürüzsüzleştiren ve hafifçe canlandıran parlak, nude tonlarında makyaj bazı.

Cilt tonunu nazik bir şekilde eşitlemeye de yardımcı oluyor.

Melsa Ararat hayat hikayesini ve kadın sorunlarını, yönetim kurullarında kadınlar konularını Video röportajımızda anlattı. Youtube kanalımızda yayında. İzlemek için buraya tıklayın. 

Bankadan emekli olduktan sonra 500 TL kapora ile aldığı oteli turizme kazandıran kadın girişimci Nevin Özşahin ile yaptığımız video röportajı izlemek isterseniz buraya tıklayın.

PWN İstanbul(Profesyonel İş Kadınları Derneği)Yönetim Kurulu Başkanı Aylin Olsun - Projeler - İş Kadını Sorunlarını anlattı..

İzlemek için buraya tıklayın. Kanalımıza abone olmayı, videoları beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın!

.

Kadın Girişimci Beril Turhan, Kombucha markasını nasıl kurdu, sermayesi ne kadardı? Video röportajımızda her şeyi anlattı. İzlemek için buraya tıklayın

.

.

Şanlıurfa'nın İlk Kadın Girişimcisi İş Kadını Cevahir Asuman Yazmacı, Başarı Hikayesini Youtube Kanalımızda Anlattı. Videoyu izlemek için buraya tıklayın.

..

VİDEOLARI İZLEMEK VE ABONE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

.

İŞ KADINLARI VE GİRİŞİMCİ KADINLARLA YAPTIĞIMIZ ÖZEL RÖPORTAJLARI İZLEMEK İSTERSENİZ YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

Hem Büyüklere Hem Küçüklere Masallar - Tülay Şubatlı

İzlemek için buraya tıklayın


Başarılı İş Kadını Mehtap Yıldız - Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ile özel röportajımızı izlemek için şimdi buraya tıklayın.

Başarılı İş Kadını Ebru Darip /Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcıssı ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın

Başarılı İş Kadını Petrol Ofisi CMO'su Beril Alakoç ile Özel Röportaj - İş Dünyasında Kadın Olmak - İzlemek için BURAYA tıklayın

Nur Ger, 40 Erkekle yola çıktı kadınlar için Yanındayız Derneği'ni Kurdu. İzlemek için buraya tıklayın.

Kadın girişimci Gülderen İnal, üst düzey yöneticiyken kendi işini kurdu. İzlemek için buraya tıklayın

KAGİDER Başkanı Emine Erdem - Kadınları Güçlendiren Projeler İzlemek için BURAYA tıklayın

BUiKAD Başkanı Oya Eroğlu, Kadınları Destekleyen Projeleri Anlattı

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Zülal Koç - TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu olarak yaptıkları çalışmaları ve kadın girişimcilerin sorunlarını anlattı.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Abone olduktan sonra abone olundu yazısının yanındaki çan işaretine dokunmayı unutmayın.

Gülseren Açar ile Özel Röportaj

Antalya İş Kadınları Derneği Başkanı Gülseren Açar, derneğin kuruluş amacını ve yaptıkları çalışmaları İşte Kadınlar'a anlattı. İş dünyasında kadınların karşılaştığı sorunları da dile getiren Gülseren Açar, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için neler yapılması gerektiğini de anlattı. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Doğu ve Güneydoğu İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Meral Özdemir, İşte Kadınlar'ın sorularını yanıtlayarak DOGÜNKAD'ın cinsiyet eşitliğinin sağlanması için gerçekleştirdiği projeleri anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu İşte Kadınlar'a derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler vererek çalışan kadınların ve girişimci kadınların yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın

Girişimci İş Kadınları Derneği YK Başkanı Ayferi Tuğcu - Projeler - Girişimci Kadın Sorunları - Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

.

.

İZİKAD - İzmir İş Kadınları Derneği Başkanı Betül Sezgin, İşte Kadınlar'a hayatını, İZİKAD'ın projelerini ve çalışan kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için ">BURAYA tıklayın.

banner274

.

Bilim Kadını Burçin Mutlu Pakdil, Kimdir? Galaksiyi Nasıl Buldu? Bilim Kadın Olmak İçin Ne Yapmalı? Videoyu izlemek için buraya tıklayın

.

.


HOLLYWOOD YILDIZLARININ KULLANDIĞI TÜRK ÇANTASI MEHRY MU - Güneş Mutlu Mavituncalılar

Haberi okumak için buraya tıklayın

Videoyu izlemek için buraya tıklayın

KADIN GİRİŞİMCİLERİN SORUNLARINI SAYA SAYA BİTİREMEDİM

videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Reyhan Aktar ile yaptığımız video röportaj Youtube kanalımızda yayında.

  1. Aktar, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu olarak yaptıkları projeleri ve çalışan kadınların, girişimci kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

TurkishWIN Kurucusu Melek Pulatkonak, İşte Kadınlar'dan Tülay Şubatlı'nın sorularını yanıtlayarak TurkishWIN ve BinYaprak hakkında bilgiler paylaşarak, projelerini anlattı, kadın sorunlarına değinerek çözüm önerilerini sundu. Videoyu izlemek için buraya tıklayın

.

Selcen Faydasıçok ile yaptığımız video röportajımız Youtube kanalımızda yayında, şimdi izleyebilirsiniz, beğenirseniz videoyu paylaşmayı ve kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

Fiyat: 119,90 TL

Son Güncelleme: 13.02.2021 16:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.