En Kapsamlı E-Ticaret Zirvesi ECHO 20-21 Ocak'ta

ECHO Summit, e-ticaret sektörüne hizmet eden birçok yerli ve global markayı Youtube'da buluşturacak.

Tülay ŞUBATLI
Tülay ŞUBATLI
18 Ocak 2021 Pazartesi 14:54
En Kapsamlı E-Ticaret Zirvesi ECHO  20-21 Ocak'ta

Marketing Türkiye ve Deloitte iş birliğinde bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek olan ECHO Summit, e-ticaret sektörüne hizmet eden birçok yerli ve global markayı aynı sahnede buluşturmaya hazırlanıyor.

20-21 Ocak tarihlerinde “Rapid Commerce” ana temasıyla düzenlenecek zirve, farklı sektörlerden konusunda uzman 18 markanın ve T.C. Ticaret Bakanlığı, TÜBİSAD, TÜRKONFED ve ETİD’in desteğiyle dopdolu bir içerikle geliyor.

Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı e-ticaret zirvesi olma özelliği taşıyan ECHO (e-Commerce Head Organization) Summit’te; platformların yanı sıra gıdadan giyime, perakendeden finansa, tüketici elektroniğinden kozmetik ve lojistiğe kadar farklı birçok sektördeki e-ticaret deneyimleri konuşulacak.

Online gerçekleşecek zirve, Marketing Türkiye web sitesi ile YouTube, Twitter ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.  

banner274

Zirvede yer alan kadın konuşmacıları yakından tanıyalım.

Fehime Garan Kimdir?

 Evyap E-ticaret Direktörü

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlayan Fehime Garan, profesyonel kariyerine 2003 yılında AstraZeneca’da başladı. 2005 yılında Mavi Jeans’te Müşteri Satış Yöneticisi olan Garan, 2014 yılına kadar markanın satış departmanında önemli görevler üstlendi ve E-ticaret Proje Liderliğini yürüttü. 2016 yılında Penti’de sırasıyla E-ticaret Yöneticiliği ve E-ticaret Direktörlüğü yaptı. 2020 Aralık ayında Evyap E-ticaret Direktörü olarak atanan Garan, katıldığı birçok profesyonel gelişim programlarının yanı sıra, e-ticaret alanında yaptığı çalışmalarla çeşitli ödüller aldı. Garan, Bahçeşehir Üniversitesi’nde E-Ticaret, SanFransisco’da Dijital Marketing konularında sertifika programlarına katıldı.

Nilgün Keleş Kimdir?

 Sertrans Logistics Yönetim Kurulu Başkanı

Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü’nden mezun olan Nilgün Keleş, Sertrans Logistics’in kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Türk lojistik sektöründeki sayılı kadın yöneticilerinden biri olarak, kuruluşundan itibaren kesintisiz şirket yönetiminin başında olan Keleş, 28 yıl şirketin CEO’su olarak görev yapmış, 2019 yılında yönetim kurulu başkanı görevini üstlenmiştir. Dünya çapında faaliyet gösteren 11 iştirakli holdingin yönetimini başarıyla sürdüren Keleş; finans ve bütçe yönetimi, yatırımlar, Ar-Ge, uluslararası taşımacılık, e-ticaret lojistiği, depolama ve tedarik zinciri yönetimi konularında uzmanlaşmış ve sektöre yön veren projelere imza atmıştır. Keleş, bugün sektörünün en önemli oyuncularından biri konumuna gelen Sertrans Logistics’i, SystemAlliance Europe gibi önemli uluslararası lojistik network’lere dahil olan ‘ilk ve tek Türk şirketi’ yaparak şirketin başarısını taçlandırmıştır. Nilgün Keleş yönetiminde istikrarlı bir şekilde büyüyen Sertrans Logistics, 2015’te Avrupa İş Ödülleri (European Business Awards – EBA) çerçevesinde ‘Ulusal Şampiyon’ olmuş, 2016’da ise Yılın Lojistik Çözümleri Şirketi olarak seçilmiştir. Keleş, şirketin e-lojistik yatırımlarına önderlik ederek Türk lojistik sektörünü e-lojistikle tanıştırmıştır. Dünya Gazetesi tarafından lojistik sektöründe En Başarılı İş Kadını Ödülü’ne layık görülen Keleş, iş hayatının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarında da aktif görevler üstlenmiştir. KAGİDER, KALDER, UND, Türk-Fransız Ticaret Derneği gibi pek çok sivil toplum kuruluşunda rol alan Keleş, ‘kadının ekonomik hayata katılımı’ konusunda ulusal ve uluslararası çalışma gruplarındaki faaliyetleriyle adını duyurmuştur. İş’te Eşitlik Platformu çalışmaları, Bağımsız Kadın Direktörler oluşumuna katkılarının yanı sıra kız öğrencilerin eğitimine destek veren projeler gerçekleştirmiştir. İki çocuk annesi olan Keleş, çok iyi derecede Fransızca ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Nurçin Koçoğlu Kimdir?

Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde 20 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan Nurçin Koçoğlu, kariyerine Mercedes-Benz Türk’te başladıktan sonra Turkcell’e geçiş yaptı, burada 7 yıl boyunca Pazarlama fonksiyonunun farklı birimlerinde yöneticilik görevinde bulundu. Ardından Hepsiburada’da Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü ve İcra Kurulu Üyeliği görevini üstlendi. Daha sonra aynı unvanla Media Markt bünyesinde yer aldı. 2015 yılında Kurumsal Pazarlama İletişimi Direktörü olarak marka birleşmesi sırasında Türk Telekom’da görev alan Koçoğlu, 2017 yılında danışmanlık şirketi Canvas’ın kurucu ortağı oldu. Nurçin Koçoğlu, Temmuz 2020’den bu yana Boyner Büyük Mağazacılık’ta Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyor.

Gaye Narmanlı Sunerli Kimdir?

 P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya e-İş Operasyon ve Ticari Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı

Gaye Narmanlı Sunerli’nin sorumluluk alanı; piyasadaki öncü düşünce pozisyonunu güçlendirerek e-perakendecilerle ortak değer üretimi, sürdürülebilir pazara gidiş modeli ve organizasyon dizayn stratejilerinin oluşturulması, tüketici verilerine dayalı performans bazlı dijital pazarlama projelerinin geliştirilmesi ve e-medya yönetimi ile etkin/ileri tedarik zinciri yönetimi konularını kapsıyor. Procter & Gamble ailesine 2005 yılında Müşteri Temsilcisi olarak katılan Gaye Narmanlı Sunerli, çeşitli perakendecilerin iş geliştirme ve P&G güzellik markalarının ticari pazarlama yöneticiliği rollerinin ardından Ocak 2010’da şirketin yönetici kadrosuna katılarak Türkiye Parfümeri Kanal Satış Müdürü görevini üstlendi. Narmanlı Sunerli, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya’da bugünkü görevine gelinceye kadar Ağız Bakım, Kadın Bakım Ticari Pazarlama Grup Yöneticisi, Carrefour, Real ve Hipermarket Kanalı Grup Yöneticisi ve Kurumsal Ticari Pazarlama ve e-Ticaret/Parfümeri/Eczane Kanal Direktörü pozisyonlarında görev yaptı.

İrem Güler Özkışlalı Kimdir?

TAB Gıda Dijital Pazarlama Koordinatörü

Dijital Pazarlama sektöründe hem ajans hem de marka deneyimine sahip olan İrem Güler Özkışlalı, TAB Gıda’ya katılmadan önce SEM, Güzel Sanatlar ve 4129!Grey’de marka ve proje yöneticisi görevlerinde yer aldı. Otomotiv’den, FMCG’ye, teknolojiden QSR’a pek çok markanın hem kreatif hem de performans pazarlaması ile medya projelerini yöneterek Google & YouTube kampanyalarında global işlere imza atarken, Kristal Elma, Effie, Social Media Awards gibi ödül programlarında pazarlama ekibi ile birlikte, TAB Gıda markalarına 11 ödül kazandırmıştır. 4 sene önce TAB Gıda’ya Dijital Pazarlama Müdürü olarak katılan Özkışlalı, 2020 itibariyle Dijital Pazarlama Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Melsa Ararat hayat hikayesini ve kadın sorunlarını, yönetim kurullarında kadınlar konularını Video röportajımızda anlattı. Youtube kanalımızda yayında. İzlemek için buraya tıklayın. 

Bankadan emekli olduktan sonra 500 TL kapora ile aldığı oteli turizme kazandıran kadın girişimci Nevin Özşahin ile yaptığımız video röportajı izlemek isterseniz buraya tıklayın.

PWN İstanbul(Profesyonel İş Kadınları Derneği)Yönetim Kurulu Başkanı Aylin Olsun - Projeler - İş Kadını Sorunlarını anlattı..

İzlemek için buraya tıklayın. Kanalımıza abone olmayı, videoları beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın!

.

Kadın Girişimci Beril Turhan, Kombucha markasını nasıl kurdu, sermayesi ne kadardı? Video röportajımızda her şeyi anlattı. İzlemek için buraya tıklayın

.

.

Şanlıurfa'nın İlk Kadın Girişimcisi İş Kadını Cevahir Asuman Yazmacı, Başarı Hikayesini Youtube Kanalımızda Anlattı. Videoyu izlemek için buraya tıklayın.

..

VİDEOLARI İZLEMEK VE ABONE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

.

İŞ KADINLARI VE GİRİŞİMCİ KADINLARLA YAPTIĞIMIZ ÖZEL RÖPORTAJLARI İZLEMEK İSTERSENİZ YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

Hem Büyüklere Hem Küçüklere Masallar - Tülay Şubatlı

İzlemek için buraya tıklayın


Başarılı İş Kadını Mehtap Yıldız - Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ile özel röportajımızı izlemek için şimdi buraya tıklayın.

Başarılı İş Kadını Ebru Darip /Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcıssı ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın

Başarılı İş Kadını Petrol Ofisi CMO'su Beril Alakoç ile Özel Röportaj - İş Dünyasında Kadın Olmak - İzlemek için BURAYA tıklayın

Nur Ger, 40 Erkekle yola çıktı kadınlar için Yanındayız Derneği'ni Kurdu. İzlemek için buraya tıklayın.

Kadın girişimci Gülderen İnal, üst düzey yöneticiyken kendi işini kurdu. İzlemek için buraya tıklayın

KAGİDER Başkanı Emine Erdem - Kadınları Güçlendiren Projeler İzlemek için BURAYA tıklayın

BUiKAD Başkanı Oya Eroğlu, Kadınları Destekleyen Projeleri Anlattı

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Zülal Koç - TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu olarak yaptıkları çalışmaları ve kadın girişimcilerin sorunlarını anlattı.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Abone olduktan sonra abone olundu yazısının yanındaki çan işaretine dokunmayı unutmayın.

Gülseren Açar ile Özel Röportaj

Antalya İş Kadınları Derneği Başkanı Gülseren Açar, derneğin kuruluş amacını ve yaptıkları çalışmaları İşte Kadınlar'a anlattı. İş dünyasında kadınların karşılaştığı sorunları da dile getiren Gülseren Açar, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için neler yapılması gerektiğini de anlattı. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Doğu ve Güneydoğu İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Meral Özdemir, İşte Kadınlar'ın sorularını yanıtlayarak DOGÜNKAD'ın cinsiyet eşitliğinin sağlanması için gerçekleştirdiği projeleri anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu İşte Kadınlar'a derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler vererek çalışan kadınların ve girişimci kadınların yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın

Girişimci İş Kadınları Derneği YK Başkanı Ayferi Tuğcu - Projeler - Girişimci Kadın Sorunları - Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

.

.

İZİKAD - İzmir İş Kadınları Derneği Başkanı Betül Sezgin, İşte Kadınlar'a hayatını, İZİKAD'ın projelerini ve çalışan kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için ">BURAYA tıklayın.

.

Bilim Kadını Burçin Mutlu Pakdil, Kimdir? Galaksiyi Nasıl Buldu? Bilim Kadın Olmak İçin Ne Yapmalı? Videoyu izlemek için buraya tıklayın

.

.


HOLLYWOOD YILDIZLARININ KULLANDIĞI TÜRK ÇANTASI MEHRY MU - Güneş Mutlu Mavituncalılar

Haberi okumak için buraya tıklayın

Videoyu izlemek için buraya tıklayın

KADIN GİRİŞİMCİLERİN SORUNLARINI SAYA SAYA BİTİREMEDİM

videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Reyhan Aktar ile yaptığımız video röportaj Youtube kanalımızda yayında.

  1. Aktar, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu olarak yaptıkları projeleri ve çalışan kadınların, girişimci kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

TurkishWIN Kurucusu Melek Pulatkonak, İşte Kadınlar'dan Tülay Şubatlı'nın sorularını yanıtlayarak TurkishWIN ve BinYaprak hakkında bilgiler paylaşarak, projelerini anlattı, kadın sorunlarına değinerek çözüm önerilerini sundu. Videoyu izlemek için buraya tıklayın

.

Selcen Faydasıçok ile yaptığımız video röportajımız Youtube kanalımızda yayında, şimdi izleyebilirsiniz, beğenirseniz videoyu paylaşmayı ve kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

 

Son Güncelleme: 13.02.2021 16:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.