Fenerbahçe Genel Sekreteri Sevil Zeynep Becan oldu

Ali Koç Başkanlığındaki Fenerbahçe Spor Klübü Genel Sekreterliğini Sevil Zeynep Becan yürütecek.

Tülay ŞUBATLI
Tülay ŞUBATLI
09 Temmuz 2018 Pazartesi 12:40
Fenerbahçe Genel Sekreteri Sevil Zeynep Becan oldu

Ali Koç'un başkan seçilmesiyle birlikte yeni bir dönemin başladığı Fenerbahçe Spor Klübü, yönetim kurulu üyelerinin sorumluluk alanıyla ilgili açıklama yaptı. Klübün internet sitesinden yapılan açıklamada FB Yönetim Kurulu'ndaki 2 kadın üye önemli görevleri üstlendi.

Fenerbahçe Spor Klübü'nün yeni Genel Sekreteri Sevil Zeynep Becan oldu. Becan, genel sekreterliğinin yanı sıra üye ilişkileri, şube ve derneklerden sorumlu olacak.

Fenerbahçe yönetiminde yer alan bir diğer kadın üye Simla Türker Bayazıt ise Voleybol şubesinden sorumlu olacak. Beyazıt aynı zamanda sosyal sorumluluk görevini de üstlendi. Fenerbahçe yönetiminde yedek üye olarak yer alan  Belgin Aral,  vergi ve mali işler yardımcısı, üye ilişkileri yardımcısı oldu. Esra Nazlı Ercan ise üye ilişkileri ve sosyal sorumluluk yardımcılığı yapacak. 

SEVİL ZEYNEP BECAN KİMDİR?

Doğum Tarihi ve Yeri: 17 Kasım 1957 – İstanbul

Medeni Hali: Evli ve 2 çocuğu var.

Yabancı Dil: İngilizce, Almanca

Görevi: Genel Sekreter; Üye İlişkileri; Şube ve Dernekler


Karlsruhe Institute of Technology (KIT) / Almanya’da Proses Yüksek Mühendisliği (Verfahrenstechnik) ve (International Management School ) Riedenburg / Almanya’da yöneticilik eğitimi almıştır.

Uzun yıllar üretim, perakende şirketlerinde mühendis ve yönetici olarak görev almış olan Sevil Becan 2009 yılından beri ATUVA Danışmanlık ve Ticaret Şirketinde kurucu ortak olarak perakende ve FMCG sektörüne danışmanlık vermektedir.

Çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev yapmış, 2010-2013 yılları arasında Fenerbahçe Spor Kulübü sosyal sorumuluk çalışmaları kapsamında “Altyapı Sporcuları’na Yönelik Kişisel Gelişim Odaklı Takip ve Destek Modeli” projesini yürütmüştür.

SİMLA TÜRKER BAYAZIT KİMDİR?

Doğum Tarihi ve Yeri: 15 Mayıs 1972

Medeni Hali: Evli

Yabancı Dil: İngilizce

Görevi: Voleybol Şubesi, Sosyal Sorumluluk

Simla Türker Bayazıt, yüksek öğrenimini Richmond Universitesi İşletme Fakültesi’nde (İngiltere) çift ana dal ile ardından Cass Business School, City University of London’da (İngiltere) Yüksek Lisans programıyla tamamlamıştır.

1997-2013 yılları arasında aile şirketi Mutlu Akü ve Malzemeleri Sanayi A.Ş. de çeşitli birimlerde görev almıştır.

2004 yılında Mutlu Akü Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliğine getirilmiştir. 2013 yılından bu yana Türker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Geliştirme A.Ş.’de ve 2014 yılından itibaren Türker Yatırım Holding A.Ş’de Yönetim Kurulu Üyesidir.

Aynı zamanda 2007 yılından beri 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, 1907 Fenerbahçe Derneği Vakfı Mütevelli Heyet Üyeliği, Büyük Kulüp Derneği Üyeliği, Moda Deniz Kulübü Üyeliği, Herkese Kitap Vakfı Danışma Kurulu Üyeliği, Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırma Derneği Üyelikleri bulunmaktadır.

YEDEK ÜYELER

BELGİN ARAL KİMDİR?

Doğum Tarihi ve Yeri: 16 Nisan 1962 – İstanbul


Medeni Hali: Evli 1 çocuğu var


Yabancı Dil: İngilizce

Görevi: Vergi ve Mali İşler Yardımcısı, Üye İlişkileri Yardımcısı

Belgin Aral, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Matematik Mühendisliği’ni bitirdi.

1984 yılında, Tarma Tarım Makinaları A.Ş.’de Bilgi İşlem Müdürü olarak profesyonel hayata adım attı.

Sonrasında Mafer, Massey Fergüson Pazarlama Hizmetleri A.Ş.’de Bilgi İşlem Müdürü olarak görev aldı. Aral, 1989 yılında Finans sektörüne geçerek Yatırım Finansman A.Ş.’de 20 yıl boyunca Özel Portföy İdaresi görevini sürdürdü.

Belgin Aral, Fenerbahçe Spor Kulübü’ünün futbol altyapısının oluşmasında ve Fenerbahçe Spor Kulübü’ne dönüşmesinde katkıları olan Mustafa Elkâtipzade’nin yeğenidir.


ESRA NAZLI ERCAN KİMDİR?

Doğum Tarihi ve Yeri: 5 Ocak 1972, İstanbul

Medeni Durumu: Bekar

Yabancı Dil: İngilizce

Görevi: Üye İlişkileri Yardımcısı, Sosyal Sorumluluk Yardımcısı

Esra Nazlı Ercan, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Matematik Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine yaptı.

Ercan, 1994 senesinde Şark Hayat Sigorta A.Ş.’de Aktüerya ve Reasürans Departmanı’nda iş hayatına başlayıp daha sonra Koç Allianz Sigorta’da Reasürans Departmanı’nda ve ardından Bilgi Teknolojileri Departmanı’nda yöneticilik yaptı.

2008 itibariyle Allianz Sigorta’da Compliance Departmanı’nda Data Privacy Officer olarak görev yaptı. Harvard akreditasyonlu TESOL sertifikasını aldıktan sonra eğitim alanına yönelmiştir.

2010 yılında, Fenerbahçe Spor Kulübü Eğitim Komitesi’nde görev almıştır.

Melsa Ararat hayat hikayesini ve kadın sorunlarını, yönetim kurullarında kadınlar konularını Video röportajımızda anlattı. Youtube kanalımızda yayında. İzlemek için buraya tıklayın. 

Bankadan emekli olduktan sonra 500 TL kapora ile aldığı oteli turizme kazandıran kadın girişimci Nevin Özşahin ile yaptığımız video röportajı izlemek isterseniz buraya tıklayın.

PWN İstanbul(Profesyonel İş Kadınları Derneği)Yönetim Kurulu Başkanı Aylin Olsun - Projeler - İş Kadını Sorunlarını anlattı..

İzlemek için buraya tıklayın. Kanalımıza abone olmayı, videoları beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın!

.

Kadın Girişimci Beril Turhan, Kombucha markasını nasıl kurdu, sermayesi ne kadardı? Video röportajımızda her şeyi anlattı. İzlemek için buraya tıklayın

.

.

Şanlıurfa'nın İlk Kadın Girişimcisi İş Kadını Cevahir Asuman Yazmacı, Başarı Hikayesini Youtube Kanalımızda Anlattı. Videoyu izlemek için buraya tıklayın.

..

VİDEOLARI İZLEMEK VE ABONE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

.

İŞ KADINLARI VE GİRİŞİMCİ KADINLARLA YAPTIĞIMIZ ÖZEL RÖPORTAJLARI İZLEMEK İSTERSENİZ YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

Hem Büyüklere Hem Küçüklere Masallar - Tülay Şubatlı

İzlemek için buraya tıklayın


Başarılı İş Kadını Mehtap Yıldız - Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ile özel röportajımızı izlemek için şimdi buraya tıklayın.

Başarılı İş Kadını Ebru Darip /Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcıssı ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın

Başarılı İş Kadını Petrol Ofisi CMO'su Beril Alakoç ile Özel Röportaj - İş Dünyasında Kadın Olmak - İzlemek için BURAYA tıklayın

Nur Ger, 40 Erkekle yola çıktı kadınlar için Yanındayız Derneği'ni Kurdu. İzlemek için buraya tıklayın.

Kadın girişimci Gülderen İnal, üst düzey yöneticiyken kendi işini kurdu. İzlemek için buraya tıklayın

KAGİDER Başkanı Emine Erdem - Kadınları Güçlendiren Projeler İzlemek için BURAYA tıklayın

BUiKAD Başkanı Oya Eroğlu, Kadınları Destekleyen Projeleri Anlattı

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Zülal Koç - TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu olarak yaptıkları çalışmaları ve kadın girişimcilerin sorunlarını anlattı.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Abone olduktan sonra abone olundu yazısının yanındaki çan işaretine dokunmayı unutmayın.

Gülseren Açar ile Özel Röportaj

Antalya İş Kadınları Derneği Başkanı Gülseren Açar, derneğin kuruluş amacını ve yaptıkları çalışmaları İşte Kadınlar'a anlattı. İş dünyasında kadınların karşılaştığı sorunları da dile getiren Gülseren Açar, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için neler yapılması gerektiğini de anlattı. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Doğu ve Güneydoğu İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Meral Özdemir, İşte Kadınlar'ın sorularını yanıtlayarak DOGÜNKAD'ın cinsiyet eşitliğinin sağlanması için gerçekleştirdiği projeleri anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu İşte Kadınlar'a derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler vererek çalışan kadınların ve girişimci kadınların yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın

Girişimci İş Kadınları Derneği YK Başkanı Ayferi Tuğcu - Projeler - Girişimci Kadın Sorunları - Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

.

.

İZİKAD - İzmir İş Kadınları Derneği Başkanı Betül Sezgin, İşte Kadınlar'a hayatını, İZİKAD'ın projelerini ve çalışan kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için ">BURAYA tıklayın.

Berlin Filarmoni Orkestrası'na Türkiye'den kabul edilen ilk müzisyen Hande Küden ile özel röportaj izlemek için BURAYA tıklayın

.

Bilim Kadını Burçin Mutlu Pakdil, Kimdir? Galaksiyi Nasıl Buldu? Bilim Kadın Olmak İçin Ne Yapmalı? Videoyu izlemek için buraya tıklayın

.

.

Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği Başkanı Göknur Atalay - Projeler. - Girişimci Kadın Sorunları Videoyu izlemek için buraya tıklayın

.


HOLLYWOOD YILDIZLARININ KULLANDIĞI TÜRK ÇANTASI MEHRY MU - Güneş Mutlu Mavituncalılar

Haberi okumak için buraya tıklayın

Videoyu izlemek için buraya tıklayın

banner274

KADIN GİRİŞİMCİLERİN SORUNLARINI SAYA SAYA BİTİREMEDİM

videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Reyhan Aktar ile yaptığımız video röportaj Youtube kanalımızda yayında.

  1. Aktar, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu olarak yaptıkları projeleri ve çalışan kadınların, girişimci kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

TurkishWIN Kurucusu Melek Pulatkonak, İşte Kadınlar'dan Tülay Şubatlı'nın sorularını yanıtlayarak TurkishWIN ve BinYaprak hakkında bilgiler paylaşarak, projelerini anlattı, kadın sorunlarına değinerek çözüm önerilerini sundu. Videoyu izlemek için buraya tıklayın

.

Selcen Faydasıçok ile yaptığımız video röportajımız Youtube kanalımızda yayında, şimdi izleyebilirsiniz, beğenirseniz videoyu paylaşmayı ve kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

Son Güncelleme: 10.02.2021 13:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Metın sengul 2019-12-08 01:24:05

Hayırlı gunler oglum için bur istyorum