ABD - Türkiye İş Konseyi'nin "Milyon Kadına Mentor" Programı Başlıyor

ABD Ticaret Odası'nın ABD-Türkiye İş Konseyi, STEM alanlarında kariyer hedefleyen Türkiye'deki genç kadınlar için "Milyon Kadına Mentor" programını başlattı.

Tülay ŞUBATLI
Tülay ŞUBATLI
29 Mart 2021 Pazartesi 15:04
ABD - Türkiye İş Konseyi'nin "Milyon Kadına Mentor" Programı Başlıyor

 ABD Ticaret Odası’na bağlı ABD-Türkiye İş Konseyi bugün, STEM (bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik) alanlarında kariyer hedefleri olan genç kadınlara mentorluk fırsatları sağlamak amacıyla Türkiye’de Million Women Mentors / Milyon Kadına Mentor programının başlatıldığını duyurdu.

ABD Ticaret Odası'nın Ortadoğu, Türkiye ve Kazakistan programlarından sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Khush Choksy, programla ilgili şunları söyledi: "ABD Ticaret Odası, Türkiye'de faaliyet gösteren ABD menşeili şirketlerde liderlik rolleri üstlenmiş birçok başarılı kadından ilham alan Million Women Mentors / Milyon Kadına Mentor programını duyurmaktan mutluluk duyuyor. TOBB, STEMconnector ve TurkishWIN gibi ortaklarımızın uzmanlığından yola çıkarak, sadece Türkiye ekonomisinin geleceğine değil, aynı zamanda ABD-Türkiye ilişkilerine de katkıda bulunacak bu programı hayata geçirmekten dolayı heyecan duyuyoruz." ABD Ticaret Odası'nın Türkiye'deki mevkidaşı ve iş ortağı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) de bu girişimden duyduğu heyecanı dile getirdi.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Kadınların girişimcilik yoluyla güçlendirilmesi, yaklaşık 7000 üyeli Kadın Girişimciler Kurulu da ortaya koyduğu gibi, bizim için değerli bir konudur” dedi. TOBB’un kadın girişimciler ağının gücüne dikkat çeken Hisarcıklıoğlu, “Kurulumuz, Türkiye'nin 81 ilinden girişimci kadınları temsil ettiği için, büyük şehirler dışındaki kadın mentorlara ve STEM alanlarında kariyer planlayan genç kadınlara ulaşmada önemli bir rol oynayacaklar” dedi.

Million Women Mentors / Milyon Kadına Mentor programı, ABD-Türkiye İş Konseyi altında oluşturulan ve Ümran Beba (Beba Vakfı kurucu ortağı ve August Leadership ortağı) ile Canan Özsoy'un (GE Türkiye CEOsu) liderliğinde yürütülen 'İş Dünyasında Kadınlar' çalışma grubu'nun temel projesi olarak, STEM alanlarında özel sektörün sunduğu çeşitli mentorluk fırsatlarını dijital bir platform aracılığıyla genç kadınlarla buluşturmayı hedefliyor.

Million Women Mentors / Milyon Kadına Mentor programı, proje ortakları STEMconnector'un küresel uzmanlığını ve TurkishWIN'in Türkiye'deki geniş mentör ve öğrenci/genç profesyonel ağını bir araya getiriyor. Program, önümüzdeki 10 yıl içinde 1 milyon mentorluk bağlantısı kurmayı amaçlıyor.

Ümran Beba, program ile ilgili olarak "STEM alanlarında daha fazla kadına ihtiyacımız var. Mentorluk fırsatları bu misyonu destekleyecek ve Türkiye ekonomisin inovasyon, büyüme ve gelişme hedeflerine katkıda bulunacak" dedi.

Canan Özsoy ise Million Women Mentors/Milyon Kadına Mentor girişimi ile ilgili olarak “Kadınları güçlendirmek ve genç nesli desteklemek ülkemiz için çok önemli. Türkiye'nin genç bir nüfusu ve büyümenin yanı sıra, dijitalleşmeye yönelik iddialı hedefleri var. Bu ihtiyaçlara, özellikle de STEM alanlarında çalışmayı amaclayan genç kadınlara yönelik tasarlanan Million Women Mentors/Milyon Kadına Mentor programını desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Topluluğumuzu güçlendirmenin, sürdürülebilir değişimi destekleyeceğine yürekten inanıyorum," dedi.

Program ortaklarından STEMconnector'un CEO'su Dr. Jo Webber, “Million Women Mentors ağını genişletmek ve Türkiye'deki genç kadınları STEM eğitim ve kariyer hedeflerinde desteklemek için bu örnek kuruluşlarla ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Program ortağı ve ana uygulayıcısı TurkishWIN'in kurucusu Melek Pulatkonak, diğer paydaşların heyecanına katılarak program ile ilgili şunları söyledi: “Bugün ve gelecekte, öğrenmenin sosyal ve dağıtık ağlarda gerçekleşeceğine inanıyoruz. Milyon Kadına Mentor programı, STEM alanındaki faaliyetlerimizi zenginleştirecek ve TurkishWIN’in dağıtık diaspora mentor ağını etkinleştirecek. Bununla birlikte, Türkiye’nin güçlü STEM ekosistemini, küresel bir programa bağlama fırsatı sunduğu için bu projeye ortak olmaktan dolayı heyecanlıyız."

Million Women Mentors / Milyon Kadına Mentor programını, cömert destekleri ile mümkün kılan Beba Vakfı, Limak Holding, Logo Yazılım ve PepsiCo Türkiye'yi Kurucu Üyeleri arasında saymaktan gurur duyuyor. ABD Ticaret Odası'nın ABD-Türkiye İş Konseyi, sürdürülebilir ve etkili bir mentorluk programı oluşturmak için ortakları ve özel sektör liderleriyle birlikte çalışmayı ve 2021'de ABD ve Türkiye hükümetlerinin de katılımıyla Million Women Mentors / Milyon Kadına Mentor programının resmi lansman etkinliğine ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

Beba Vakfı Müdürü Korhan Beba, programla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Milyon Kadına Mentor programı özellikle 15-25 arasi STEM alanlarinda kariyer yapmayı isteyen, planlayan veya kariyerlerinin başlangıcında olan genç kadınlara yönelik bir mentorluk destek programı.  

 

- Program ne zaman başlayacak, ne kadar sürecek?

8 Mart 2021 itibariyle Mentor kayıtları başladı. Mentor desteği almak isteyen ve kriterlere uygun her kadın 1 Nisan 2021 tarihi itibariyle https://binyaprak.com/milyonkadinamentor adresinden kaydını yaptırabilir. Aynı şekilde mentor olarak destek vermek isteyen kişiler de kurucu sponsorlar ve program uygulayıcısı TurkisWIN üzerinden veya eğer çalıştıkları şirkğetler bu programın bir parçası olmak istiyorlarsa https://mwm.stemconnector.com/corporate-pledge-turkey/ adresi uzerinden kayıtlarını yaptırabilirler.  

Milyon Kadına Mentor Programı önümüzdeki 10 sene içinde 1 milyon mentorluk ilişkisi kurmayı hedefliyor. Diğer bir deyişle uzun soluklu ve çok paşdaşlı u programın uygulama zaman aralığı 2021 - 2031 yılları arasında... 

- Online eğitim paketlerinin içeriğinde neler var, kaç modülden oluşuyor? Programa dahil olan bir kadın eğitimi ne kadar sürede tamamlayacak?

Milyon Kadına Mentor programı tam olarak bir müfredata sahip, standart bir "egitim programı" değil. Birebir veya grup mentorluğu şeklinde uygulanacak bu destek programında mentorler mentee'lerine STEM alanlarında kariyer planlaması, patent başvuruları, inovasyon süreci, iş kurup geliştirme vs gibi çok geniş bir yelpazedeki konularda bilgi ve tecrübelerini paylaşıp sorularına cevaplar verip yol gösterici bir rol üstlenecekler. Kişi başına bir sene zarfında minimum 6 saatlik bir destek programı olarak düşünüyoruz.  Yani bir mentee mentoruyle 12 ay zarfında örneğin 2 ayda bir birer saat olmak üzere minimum 6 toplantı yapma fırsatına sahip olacak. Bu kisiden kisiye, mentor/mentee arasindaki iliskiye gore daha fazla ve/veya daha sık olabilir.

- Eğitimler ücretli mi ücretsiz mi?

Program katılımcılar için tamamıyla ücretsiz. Mentorlar ve bunun parçası olan şirketler gönüllü olarak bu işi yapışor. Ayrıca Beba Vakfı'nın aralarında olduğu 4 kurucu ortak bu işn uygulama maliyetlerinin finansmanını üstleniyor.   

- Başvuru koşulları neler?

Başvuru koşullarının detayına https://binyaprak.com/milyonkadinamentor sitesinden ulaşılabilir. Mentorluk desteği almak isteyenler için kayıtlar 1 Nisan 2021'de açılıyor.

- Programı tamamlayan kadınlara ayrıca başka hangi fırsatlar sunulacak?

12 ay sonunda mentorluk desteğine devam etmek isteyenler mentorleriyle konuşup gerekli ayarlamaları yapabilirler. Sonuçta bu programın amacı bu genç kadınlara STEM alanlarındaki kariyer yolculuklarında yol göstermek, sorularına cevaplar bulmaya çalışmak  ve destek olmak.

 

...

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA /  sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

Bu gönderiyi Instagram'da gör

SOSSE Box (@sossebox)'in paylaştığı bir gönderi

.

SOSSE BOX TAKI DÜZENLEME SAKLAMA KUTUSU

.

.

RENGİ TOZ PEMBE VEYA BAŞKA BİR DEYİŞLE PUDRA PEMBE

.

TAKI KUTUSU

TAKI ÇANTASI

.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA /  sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

TAKI ÇANTASI

Deri takı kutusu fermuarlı çanta organizer ile takı düzenlemek, organize etmek, yanınızda taşımak artık çok kolay..

Takı çantası modelleri arasında yer alan Sosse Box takı kutusu, takı çantası seyahat için de çok kullanışlı. 

Trendyol'dan satın almak için BURAYA  tıklayın. 

.

TAKI ÇANTASI

TAKI ÇANTASI SEYAHAT

Tatil veya iş seyahatlerinizde en sevdikleriniz küpe, yüzük, kolye veya saat ... Altın, gümüş, pırlanta veya bijuteri...

En sevdiğiniz takınız ne olursa olsun Sosse Box takı organizer kutusu ile yanınızda taşıyabilirsiniz.

Takı için üretilen bölmeli takı kutusu tamamen el yapımı özelliği ve ince işçiliği ile dikkat çekiyor.

.

TAKI ÇANTASI

TAKI ÇANTASI SEYAHAT.

Takı çantasının alt kısmındaki çoklu bölmeli bölümler farklı seçenekler sunuyor. Rulo sünger b küpelerinizi ve yüzüklerinizi yerleştirebilirsiniz.

.

4 bölmeli kısımda ise yine küpe, kolye, bilezik veya yüzüklerinize yer var.

Çıkarılabilir bölücüler sayesinde bu kısma bilezik ve künyelerinizi rahatça koyabilirsiniz.

.

TAKI ÇANTASI

Deri Seyahat Çantası

Küçük siyah parça ise küpeleriniz için fazladan depolama imkanı sağlıyor. Geniş ara kapak bol alanlı bir küpe düzenleyici. Küpeleriniz için bol bol yer var. Takı küpe kutusunun

kolayca kapanabilmesi için küpelerinizi kapağın üst kısmına yerleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA /  sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

Küpelerinizi taktıktan sonra kapağı, kolyelerin bulunduğu üst kapağa sağ ve sol köşelerinden bastırarak yerleştirin.

.

banner274

..

Deri Seyahat Çantası

TAKI ÇANTASI SEYAHAT

Kutunun kapağındaki bölüm ise kolyelik - kolye organizeri Kolyelerinizi yerleştirebilir, zincirlerinizi özel kese kısmında düzenleyebilirsiniz. Kolye düzenleyici takı kutusu ile

kolyeleriniz güvende.

Takı düzenleyici çata kutu aynı zamanda harika bir dolap için düzenleyici işlevine sahip. Çekmece içi düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA /  sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

.

Takı mücevher çantasını isterseniz makyaj organizeri - makyaj çantası olarak da kullanabilirsiniz.

Alt kısımdaki bölmeli kısma ruj, allık, göz farı gibi makyaj malzemelerinizi koyabilirsiniz.

.

.

Takı kutusu veya takı çantası aynı zamanda hediyelik bir alternatif. Deri Seyahat Çantası Yani hem sizin hem de sevdikleriniz için oldukça şık bir hediye aynı zamanda. Doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, Sevgililer Günü veya Anneler Günü için göz alıcı bir hediye.

.

.

DETAYLAR

Kutu Ebatı:

En 21.5 cm

Boy 16.5 cm

Yükseklik 5.5 cm

Malzeme: Dışı Vegan Suni Deri - İçi Krem Renginde Kadife Kuyumcu Kumaşı

Renk: Dışı Siyah - İçi Krem

Trendyol'dan satın almak için BURAYA TIKLAYIN

BİZİMLE INSTAGRAM ÜZERİNDEN MESAJ VEYA YORUM YOLUYLA İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

.

.

KÜÇÜK BOY TAKI KUTUSU DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR.

.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA /  sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

SOSSE BOX TAKI DÜZENLEME ORGANİZER KUTU HEM DEKORATİF HEM DE FONKSİYONEL

RENGİN ONAY GİRAV İLE YAPTIĞIMIZ ÖZEL VİDEO RÖPORTAJI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

..

VİDEOLARI İZLEMEK VE ABONE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

.

Başarılı iş kadınları röportaj - Ela Kulunyar


Yönetim Kurulunda Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ela Kulunyar ile özel röportajımız yayında. Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Üyesi, İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür olan Ela Kulunyar ile başarılı iş kadınları röportaj ve iş hayatında kadın olmak video serimiz için biraraya gelerek hayat hikayesini, şirkette eşitliğin sağlanması için yaptıkları çalışmaları konuştuk, kadınlar neden çalışmalı? Eşitliğin sağlanması için neler yapılmalı? sorularının yanıtlarını tartıştık.

İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

.

Oto tamirci kadın Tuba Teke ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın

Rapsodo Türkiye Ar-Ge Ofisi Direktörü Dilek Devran ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın.

.

Hotelya'nın Kurucu Ortağı Zümrüt Doyran ile Özel Röportajı izlemek için BURAYA tıklayın.

Arzu Zengin, "Liderler Hikaye Anlatıcılığı Storytelling Eğitimi Almalı" İzlemek için BURAYA tıklayın

Türkiye'nin en güçlü iş kadınları arasında yer alan, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, Yatırımcı, Danışman Özge Bulut Maraşlı, hayat hikayesini, kariyerinin dönüm noktalarını, iş hayatında kadın olarak yaşadığı zorlukları ve şirketlerin yönetim kurullarında neden kadınların olması gerektiğini İşte Kadınlar'a anlattı.

ÖZGE BULUT KİMDİR?

ÖZGE BULUT HAYATI

İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

ANADOLU'NUN KADIN GÜCÜ YARIŞMASI BAŞLIYOR

YARIŞMA HAKKINDAKİ TÜM DETAYLARI SEÇİL ŞENDAĞ ANLATTI.

TASARIMCI KADINLAR

GİRİŞİMCİ KADINLAR

EVDE EL İŞİ YAPIP SATMAK İSTEYENLER

ANADOLU'NUN KADIN GÜCÜ YARIŞMASINA KATILIN 10.000 TL KAZANIN

YARIŞMAYI KAZANANLARIN ÜRÜNLERİ MÜZELERİN MAĞAZALARINDA SATILACAK

YARIŞMAYA KATILMAK İSTİYORSANIZ VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ŞİMDİ BURAYA TIKLAYIN

Türkiye'nin güçlü iş kadınları arasında yer alan, girişimci kadınlar için bir rol model olan Güvensan Kurucusu Münteha Adalı, hayatını, girişimcilik hikayesini, girişimci kadınlar sorunlarını ve tavsiyelerini İşte Kadınlar'a anlattı.

Özel Röportajımızı izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

.

Boyner'den Çok Çarpıcı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Filmi

Boyner'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyasında İstanbul Sözleşmesi ve 6284 sayılı yasaya dikkat çekerek, kadına yönelik şiddet uygulayanlara ceza indirimi verilmemesi isteniyor. İzlemek için BURAYA tıklayın.

.

Kadınların Emeği Platformu, Kendi İşini Kuran Kadınlara Ücretsiz Destek Veriyor

İzlemek için BURAYA tıklayın.

.

Selen Kocabaş,"Çocukla Birlikte İş Hayatına Ara Verip Dönmüyoruz, Bu Ciddi Problem"

Yönetim Kurulunda Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Selen Kocabaş, "İş hayatına kadınların katılımı yüzde 38. İlk adım evlilik, ikinci en önemli adım çocuk; çocukla birlikte iş hayatına ara verip geri dönmüyoruz. Bu ciddi problem. Halbuki erkeklerin istihdama katlımı %74’lerde. Ülkemiz sürüdürülebilir zeminde ilerleyip değer üretecekse ancak %38 ‘leri erkekler seviyelerine yaklaşacak hedefler koymakla olacak."

ÖZEL RÖPORTAJIMIZI OKUMAK İÇİN buraya TIKLAYIN

.

Başak İlhan'dan, Amerika'ya İhracat Yapmak İsteyenler İçin ROAD Akademi

Seri internet girişimcisi ve e-ticaret uzmanı Başak İlhan, Amerikaya ihracat nasıl yapılır merak edenler için Road Akademi'yi kurdu. E-ticaret nasıl yapılır tüm ayrıntılarıyla öğretilen Road Akademi'deki online eğitimlerde ihtiyaç duyulan tüm bilgiler aktarılıyor. Haberi okumak için buraya tıklayın.

.

.

TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Reyhan Aktar ile yaptığımız video röportaj Youtube kanalımızda yayında.Aktar, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu olarak yaptıkları projeleri ve çalışan kadınların, girişimci kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Başarılı iş kadını Note Cosmetics Genel Müdürü Beril Koparal, Yönetim Kurulunda Kadın Derneği'nin yönetiminde yer alan iş kadınlarıyla yola çıktıkları Lotus Kadınları Platformu'nu neden kurduklarını ve projelerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın.

.

Sevgilin seni az mı çok mu seviyor? Çok mu kıskanç? O zaman şimdi izlemek için BURAYA tıkla

Başarılı İş Kadını Mehtap Yıldız - Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ile özel röportajımızı izlemek için şimdi buraya tıklayın.

.

.

.

Başarılı İş Kadını Ebru Darip /Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcıssı ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

.

Başarılı İş Kadını Petrol Ofisi CMO'su Beril Alakoç ile Özel Röportaj - İş Dünyasında Kadın Olmak - İzlemek için BURAYA tıklayın

.

Nur Ger, 40 Erkekle yola çıktı kadınlar için Yanındayız Derneği'ni Kurdu. İzlemek için buraya tıklayın.

KAGİDER Başkanı Emine Erdem - Kadınları Güçlendiren Projeler İzlemek için BURAYA tıklayın

BUiKAD Başkanı Oya Eroğlu, Kadınları Destekleyen Projeleri Anlattı

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

.

.

Zülal Koç - TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu olarak yaptıkları çalışmaları ve kadın girişimcilerin sorunlarını anlattı.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Abone olduktan sonra abone olundu yazısının yanındaki çan işaretine dokunmayı unutmayın.

.

.

.

Gülseren Açar ile Özel Röportaj

Antalya İş Kadınları Derneği Başkanı Gülseren Açar, derneğin kuruluş amacını ve yaptıkları çalışmaları İşte Kadınlar'a anlattı. İş dünyasında kadınların karşılaştığı sorunları da dile getiren Gülseren Açar, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için neler yapılması gerektiğini de anlattı. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

.

.

Doğu ve Güneydoğu İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Meral Özdemir, İşte Kadınlar'ın sorularını yanıtlayarak DOGÜNKAD'ın cinsiyet eşitliğinin sağlanması için gerçekleştirdiği projeleri anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

.

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu İşte Kadınlar'a derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler vererek çalışan kadınların ve girişimci kadınların yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın

Girişimci İş Kadınları Derneği YK Başkanı Ayferi Tuğcu - Projeler - Girişimci Kadın Sorunları - Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

.

.

İZİKAD - İzmir İş Kadınları Derneği Başkanı Betül Sezgin, İşte Kadınlar'a hayatını, İZİKAD'ın projelerini ve çalışan kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

.

E Ticaret Uzmanı Kadın Girişimci Başak İlhan ile Girişimcilik Hikayesi, E-ticaret Nasıl Yapılır, E-ticaret fikirleri izlemek için buraya tıklayın.

.

.

Bilim Kadını Burçin Mutlu Pakdil, Kimdir? Galaksiyi Nasıl Buldu? Bilim Kadın Olmak İçin Ne Yapmalı? Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Göknur Atalay, derneğin kadınları güçlendirmek için gerçeklleştirdirgi projeleri ve girişimci kadınların sorunlarını İşte Kadınlar'a anlattı. İzlemek için buraya tıklayın


HOLLYWOOD YILDIZLARININ KULLANDIĞI TÜRK ÇANTASI MEHRY MU - Güneş Mutlu Mavituncalılar

Haberi okumak için buraya tıklayın.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu (TMK) Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda UNESCO TMK Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi Başkanı olan Zeynep Karahan Uslu, İşte Kadınlar'dan Tülay Şubatlı'nın sorularını yanıtladı. Videoyu izlemek için buraya tıklayın

Son Güncelleme: 12.11.2021 22:56
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.