Gülşah Gürkan, "Girişimci Kadınlar, KOSGEB Desteğine Başvurun, Yarışmalara Katılın"

Başarılı iş kadını Gülsha markasının kurucusu Gülşah Gürkan, işini geliştirirken KOSGEB desteklerinden faydalandığını belirterek girişimci kadınlara KOSGEB desteklerine ve yarışmalara başvurmaları tavsiyesinde bulundu.

Tülay ŞUBATLI
Tülay ŞUBATLI
30 Mart 2021 Salı 09:10

 

Başarılı iş kadınları röportaj serimiz devam ediyor.

Başarılı girişimci kadınlar, kendi işini kuran kadınlar serimizde bu kez gülsha markasının kurucusu Gülşah Gürkan ile birlikteyiz. Üç kuşak gülcülük yapan bir ailede büyüyen Gülşah Gürkan, İngiltere'de Makine Mühendisliği alanında eğitim görse de içindeki gül tutkusu onu bambaşka bir serüvene sürükledi. Kendisine Isparta'nın gülünden elde edilmiş en iyi kalitedeki cilt bakım ürünlerini üretmeyi misyon edindi.

Çoçukluğundan itibaren içinde bulunduğu gül dünyası, Ispartalı kadınların güzelliğinin sırrına tanıklığı adeta onu kendi markasını yaratması için hazırlamış. Başarılı iş kadını Gülşah Gürkan Gül üretip yağ ve özünü hammadde olarak parfüm ve kozmetikçilere satarlerken piyasadaki eksikliği görüp 2011 yılında 'gerçek' gül suyunu üretip satmaya başladı. Tüm bu yolcuğunda ise KOSGEB'in girişimci desteklerinden de faydalandı. Gülşah Gürkan'ın bir girişimci kadın olarak yakaladığı başarı 2019 yılında hem KOSGEB hem de Garanti Bankası ile KAGİDER'in ortaklaşa düzenlediği girişimcilik yarışmalarınnda ödülle taçlandırıldı.

İşte Kadınlar'ın sorularını yanıtlayan Gülşah Gürkan'ın girişimcilik hikayesiyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

 

GÜLŞAH GÜRKAN KİMDİR?

 

Nerede, kaç yılında doğdunuz, nasıl bir ailede büyüdünüz, hangi yıl hangi okullardan mezun oldunuz?

1975 İstanbul doğumluyum. Üç kuşaktır gülcülük ile uğraşan bir ailede tam da gül mevsiminde doğunca ismim Gülşah koyulmuş. Gülün zahmetli üretim sürecine şahit olarak büyüdüm. Hasatları dört gözle çekerdim. Yılın ilk gelen gülünde dedem uğur olarak beni yuvarlardı. Daha sonra Fransa’daki parfüm üreticilerine senelik ziyaretlerinde dedeme eşlik ederdim. Gerekli çevirileri yapardım.

1993 yılında İngiltere’deki Cheltenham Koleji, 1996 yılında ise yine İngiltere’deki Leeds Üniversitesi’nden mezun oldum. Makine Mühendisliği bölümünü bitirdim.

AİLESİ HAMMADDE ÜRETİYORDU  

GÜLSHA MARKASINI YARATTI

Kariyer yolculuğunuz nasıl ilerledi?  

Üç yıl danışmanlık ve perakendecilik sektörlerinde görev yaptıktan sonra, 2000 yılında aile işletmemizde çalışmaya başladım. 1965 yılından beri esansiyel yağ, konkret ve absolüt gibi gül özleri üretiyor, hammadde olarak parfüm ve kozmetik üreticilerine ihraç ediyoruz. 2011 yılında, ailemin bu birikimini kendi markama dönüştürme kararı aldım ve gülsha markasını yarattım. Saf, esansiyel gül yağı kullanarak geliştirdiğim cilt bakım ürünlerimizi tüketicilere sunmaya başladım.

ISPARTALI KADINLARIN

GÜZELLİK SIRRI MARKASI OLDU

Hangi alanda uzmansınız, özellikleriniz neler, kısaca anlatır mısınız? Sizin mesleğinizi seçmek isteyen veya bu yolda ilerleyenler kadınlara rehber olması için yaptığınız işle ilgili, uzmanlığınızın olduğu konuda püf noktalarını paylaşır mısınız?

Öncelikle gülsha markasını kurarken ailemin gül özleri üzerine edindiği tecrübe benim için çok değerliydi. Küçüklüğümden beri gülün mucizevi etkilerini etrafımda görerek büyüdüm ve Ispartalı kadınların güzellik sırrının aslında esansiyel gül yağı içeren gül suyu olduğunu fark ettim. Esansiyel gül yağının en önemli özelliklerinden biri 320 MHz ile dünyanın en yüksek enerjisine sahip ve en değerli esansiyel yağlarından biri olmasıdır. Biz de bunun üzerine hayatımızı güle ve gülün şifasına adadık.

Eskiden beri hep bildiğimiz işi yaptık ve bildiğimiz işi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Baktığınızda kozmetik çok büyük bir sektör. Bu mesleği ve sektörü seçmek isteyen kadınlara her zaman çok iyi araştırma yapmalarını, piyasadaki yeniliklere ve farklı seçeneklere hâkim olmalarını ve nerede fark yaratabilirim diye kendilerine sormalarını tavsiye edebilirim. Benim gülsha markasıyla yarattığım başarının püf noktaları bunlar oldu.

PİYASADAKİ GÜL SULARI

Kendi işinizi ne zaman ve nasıl kurdunuz? Şirketinizi kurarken bir kadın olarak hangi zorluklarla karşılaştınız?

Kendi markam olan gülsha’yı 2011 yılında kurdum. Piyasada içerisinde esansiyel gül yağı bulunduran benim gül suyu olarak bildiğim ürünün aslında bulunmadığını fark ettim. Çevremdekilere hediye ettiğim gül suyuna gelen yoğun talep doğrultusunda ben de konuyu daha detaylı inceledim. Sonrasında gerçekten esansiyel gül yağı içeren formülü ile geliştirdiğimiz gülsha Tam Gül Suyu’nu piyasaya sürdüm.

Kozmetik sektörünün kadına hitap etmesi sayesinde bu sektörde çalışmanın bütün avantajlarını yaşadım. Her zaman kendimi müşteri olarak düşünerek ürünleri geliştirdim. Ürünlerimizin doğal, etkili ve keyifli bir deneyim sunmasına önem gösterdim.

Çok fazla zorlukla karşılaşmadım. En başından beri çok çalışarak farklı konularda kendimi geliştirerek buraya geldim. Her zaman bana yapamazsın diyenlere kulağımı tıkayarak markamı buraya getirdim.

.

.

KOSGEB KADIN GİRİŞİMCİ DESTEKLERİ

KOSGEB DESTEKLERİNE NASIL BAŞVURULUR?

KOSGEB'den ne zaman nasıl ve ne kadar hibe aldınız, nelerde kullandınız? Pek çok kadın KOSGEB hibelerinden habersiz. Ve nasıl başvuracaklarını neler yapmaları gerektiğini, işleyişin nasıl olduğunu, kuruldan çıktıktan sonra neler olduğunu vs hiç bilmiyorlar. Bu nedenle rica etsem bize başvuru aşamasında neler yaptığınızdan, sürecin nasıl işlediğinden, sonuçlandığında hangi prosedürler olduğundan yani tüm aşamaları anlatabilir misiniz?

Öncelikle KOSGEB desteklerinden yararlanmak için KOSGEB veri tabanına kayıtlı olmak gerekiyor. Bu sayede KOSGEB’in mail listesine giriyorsunuz ve her türlü gelişmeden haberdar oluyorsunuz. Daha sonra ihtiyacımız olan destek için KOSGEB web sayfasını kontrol ediyoruz. Bunun sonucunda eğer yapmak istediğimiz işler KOSGEB desteklerine uygunsa bir proje hazırlıyoruz ve KOSGEB projemizi kurula sevk ediyor. Kurula yapmak istediğimiz projenin sunumunu yaptıktan sonra kurul tarafından projemiz onaylanırsa, proje ile ilgili ara faaliyetlerimizi gerçekleştirerek ara faaliyet raporlarımızı hazırlıyoruz. Ara faaliyetler tamamlandıktan sonra da proje sonuç raporu sunularak proje tamamlanıyor.

gülsha olarak şu an, yurtdışı satışların arttırılmasını amaçlayan Yurtdışı Pazar Desteği Projesi kapsamında aktif bir projemiz de bulunuyor.

Proje bazlı desteklerin yanı sıra şu an gülsha olarak yararlandığımız İşletme Geliştirme Destek Programı kapsamındaki destekler için ise proje gerçekleştirme ihtiyacı bulunmuyor. İhtiyaçlarımıza uygun olarak her zaman başvuru yapmak mümkün. Bu destek programı kapsamında en çok yararlandığımız destek kalemi ise Nitelikli Eleman Desteği oldu.

gülsha olarak 2017’den günümüze kadar birçok destek almış bulunmaktayız. Yeni girişimcilere tavsiyem, KOSGEB sayfasını takip etmeleri ve iş kurma konusunda bilgi sahibi olmaları, bu süreçteki rol ve sorumluluklarının farkına varabilmeleri için KOSGEB tarafından düzenlenen online girişimci eğitimlerine katılım sağlamaları.

Bu yaptığım çalışmalarla, markamı getirdiğim yer ve ihracattaki büyümemiz ile 2019 yılında KOSGEB 6. KOBİ ve Girişimcilik ödülünü kazandım.

10'DAN FAZLA ÜLKEDE SATILIYOR

İşinizde tam olarak neler yapıyorsunuz anlatır mısınız? Yeni projeleriniz neler? Şirketiniz o günden bu yana nasıl gelişti şu anda hangi seviyede?

O günden bugüne gülsha satış ağını çok geliştirdi ve ciddi boyutlarda ihracat yapan bir firma haline geldi. Şu an 10’dan fazla ülkede 1000’den fazla satış noktasında bulunuyoruz. Yaptığımız işin minimum %60’ı ihracat tarafından oluşuyor ve tüm dünyadaki distribüsyonumuzu her geçen gün artırıyoruz.

Bu sene yeni ürünler ile cilt bakımı ürün gamımızı artırmayı planlıyoruz. Şu anda 13 üründen oluşan bir ürün portföyümüz var. Çok önemli 4-5 yeni ürün de bu kataloğa katılacak.

ELDEKİ NEM KAYBI İÇİN

GÜL ÖZLÜ EL KREMİ ÜRETTİ

Pandemi işinizi nasıl etkiledi? Beklentiniz nedir?

Pandemi yüzünden özellikle yurtdışı uçuşlarının azalmasından havalimanı satışlarımızda oluşan farkı, onlineda yeni kanallar açarak telafi ettik. Özellikle tüm pazar yerlerinde kendi mağazalarımızla ürünlerimizi müşterilerle buluşturduk.

Bunun dışında pandemi zamanında anti bakteriyel ürünlerin kullanımıyla artan eldeki nem kaybını yeni çıkardığımız Gül Özlü El Kremimiz ile gidererek satışlarımızı artırdık.

GİRİŞİMCİ KADINLARA TAVSİYELER

KADIN GİRİŞİMCİLER

İYİ ARAŞTIRMA YAPIN

YARIŞMALARA KATILIN

Kadın girişimcilerin sorunları neler, tavsiyeleriniz ne olur?

Kadınlara her zaman en büyük tavsiyem ilk önce çok iyi araştırma yapmaları ve yeni girişimlerinde devlet desteklerini iyice inceleyip bununla ilgili yarışmalara vs. katılmalarıdır. Ben de böyle bir yarışmaya katılarak Garanti’nin 2019 Türkiye’nin Kadın Girişimcisi ödülüne layık görüldüm.

Bunun dışında bir girişimci olarak her zaman doğru rol modellere ve doğru networke erişmek için KAGİDER ve The International Women's Forum (iwf) gibi derneklere üye olmalarını tavsiye ederim. Ben bunlardan her zaman çok fayda gördüm.

Artık bütün işimiz dijital ve e-ticaret üzerinden dönüyor. O yüzden tüm pazarlara erişim için dijitalleşmenin tüm nimetlerinden faydalanmalarını da tavsiye ederim.

 

...

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

SOSSE BOX TAKI DÜZENLEME SAKLAMA KUTUSU

.

.

RENGİ TOZ PEMBE VEYA BAŞKA BİR DEYİŞLE PUDRA PEMBE

.

TAKI KUTUSU

TAKI ÇANTASI

.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

TAKI ÇANTASI

Deri takı kutusu fermuarlı çanta organizer ile takı düzenlemek, organize etmek, yanınızda taşımak artık çok kolay..

Takı çantası modelleri arasında yer alan Sosse Box takı kutusu, takı çantası seyahat için de çok kullanışlı.

Trendyol'dan satın almak için BURAYA tıklayın.

.

TAKI ÇANTASI

TAKI ÇANTASI SEYAHAT

Tatil veya iş seyahatlerinizde en sevdikleriniz küpe, yüzük, kolye veya saat ... Altın, gümüş, pırlanta veya bijuteri...

En sevdiğiniz takınız ne olursa olsun Sosse Box takı organizer kutusu ile yanınızda taşıyabilirsiniz.

Takı için üretilen bölmeli takı kutusu tamamen el yapımı özelliği ve ince işçiliği ile dikkat çekiyor.

.

TAKI ÇANTASI

TAKI ÇANTASI SEYAHAT.

Takı çantasının alt kısmındaki çoklu bölmeli bölümler farklı seçenekler sunuyor. Rulo sünger b küpelerinizi ve yüzüklerinizi yerleştirebilirsiniz.

.

4 bölmeli kısımda ise yine küpe, kolye, bilezik veya yüzüklerinize yer var.

Çıkarılabilir bölücüler sayesinde bu kısma bilezik ve künyelerinizi rahatça koyabilirsiniz.

.

TAKI ÇANTASI

Deri Seyahat Çantası

Küçük siyah parça ise küpeleriniz için fazladan depolama imkanı sağlıyor. Geniş ara kapak bol alanlı bir küpe düzenleyici. Küpeleriniz için bol bol yer var. Takı küpe kutusunun

kolayca kapanabilmesi için küpelerinizi kapağın üst kısmına yerleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

banner274

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

Küpelerinizi taktıktan sonra kapağı, kolyelerin bulunduğu üst kapağa sağ ve sol köşelerinden bastırarak yerleştirin.

.

..

Deri Seyahat Çantası

TAKI ÇANTASI SEYAHAT

Kutunun kapağındaki bölüm ise kolyelik - kolye organizeri Kolyelerinizi yerleştirebilir, zincirlerinizi özel kese kısmında düzenleyebilirsiniz. Kolye düzenleyici takı kutusu ile

kolyeleriniz güvende.

Takı düzenleyici çata kutu aynı zamanda harika bir dolap için düzenleyici işlevine sahip. Çekmece içi düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

.

Takı mücevher çantasını isterseniz makyaj organizeri - makyaj çantası olarak da kullanabilirsiniz.

Alt kısımdaki bölmeli kısma ruj, allık, göz farı gibi makyaj malzemelerinizi koyabilirsiniz.

.

.

Takı kutusu veya takı çantası aynı zamanda hediyelik bir alternatif. Deri Seyahat Çantası Yani hem sizin hem de sevdikleriniz için oldukça şık bir hediye aynı zamanda. Doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, Sevgililer Günü veya Anneler Günü için göz alıcı bir hediye.

.

.

DETAYLAR

Kutu Ebatı:

En 21.5 cm

Boy 16.5 cm

Yükseklik 5.5 cm

Malzeme: Dışı Vegan Suni Deri - İçi Krem Renginde Kadife Kuyumcu Kumaşı

Renk: Dışı Siyah - İçi Krem

Trendyol'dan satın almak için BURAYA TIKLAYIN

BİZİMLE INSTAGRAM ÜZERİNDEN MESAJ VEYA YORUM YOLUYLA İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

.

.

KÜÇÜK BOY TAKI KUTUSU DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR.

.

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

.

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

İŞTE KADINLAR'IN YENİ MARKASI SOSSE BOX İLE TANIŞTINIZ MI?

INSTAGRAM'DA / sossebox

TRENDYOL'DA Sosse Box

SOSSE BOX TAKI DÜZENLEME ORGANİZER KUTU HEM DEKORATİF HEM DE FONKSİYONEL

....

İŞTE KADINLAR'I DESTEKLEMEK İSTERSENİZ EĞER YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLABİLİR VİDEOLARI BEĞENİP PAYLAŞABİLİRSİNİZ

RENGİN ONAY GİRAV İLE YAPTIĞIMIZ ÖZEL VİDEO RÖPORTAJI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

..

VİDEOLARI İZLEMEK VE ABONE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

.

Başarılı iş kadınları röportaj - Ela Kulunyar


Yönetim Kurulunda Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ela Kulunyar ile özel röportajımız yayında. Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Üyesi, İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür olan Ela Kulunyar ile başarılı iş kadınları röportaj ve iş hayatında kadın olmak video serimiz için biraraya gelerek hayat hikayesini, şirkette eşitliğin sağlanması için yaptıkları çalışmaları konuştuk, kadınlar neden çalışmalı? Eşitliğin sağlanması için neler yapılmalı? sorularının yanıtlarını tartıştık.

İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

.

Oto tamirci kadın Tuba Teke ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın

Rapsodo Türkiye Ar-Ge Ofisi Direktörü Dilek Devran ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın.

.

Hotelya'nın Kurucu Ortağı Zümrüt Doyran ile Özel Röportajı izlemek için BURAYA tıklayın.

Arzu Zengin, "Liderler Hikaye Anlatıcılığı Storytelling Eğitimi Almalı" İzlemek için BURAYA tıklayın

Türkiye'nin en güçlü iş kadınları arasında yer alan, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, Yatırımcı, Danışman Özge Bulut Maraşlı, hayat hikayesini, kariyerinin dönüm noktalarını, iş hayatında kadın olarak yaşadığı zorlukları ve şirketlerin yönetim kurullarında neden kadınların olması gerektiğini İşte Kadınlar'a anlattı.

ÖZGE BULUT KİMDİR?

ÖZGE BULUT HAYATI

İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

ANADOLU'NUN KADIN GÜCÜ YARIŞMASI BAŞLIYOR

YARIŞMA HAKKINDAKİ TÜM DETAYLARI SEÇİL ŞENDAĞ ANLATTI.

TASARIMCI KADINLAR

GİRİŞİMCİ KADINLAR

EVDE EL İŞİ YAPIP SATMAK İSTEYENLER

ANADOLU'NUN KADIN GÜCÜ YARIŞMASINA KATILIN 10.000 TL KAZANIN

YARIŞMAYI KAZANANLARIN ÜRÜNLERİ MÜZELERİN MAĞAZALARINDA SATILACAK

YARIŞMAYA KATILMAK İSTİYORSANIZ VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ŞİMDİ BURAYA TIKLAYIN

Türkiye'nin güçlü iş kadınları arasında yer alan, girişimci kadınlar için bir rol model olan Güvensan Kurucusu Münteha Adalı, hayatını, girişimcilik hikayesini, girişimci kadınlar sorunlarını ve tavsiyelerini İşte Kadınlar'a anlattı.

Özel Röportajımızı izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

.

Boyner'den Çok Çarpıcı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Filmi

Boyner'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyasında İstanbul Sözleşmesi ve 6284 sayılı yasaya dikkat çekerek, kadına yönelik şiddet uygulayanlara ceza indirimi verilmemesi isteniyor. İzlemek için BURAYA tıklayın.

.

Kadınların Emeği Platformu, Kendi İşini Kuran Kadınlara Ücretsiz Destek Veriyor

İzlemek için BURAYA tıklayın.

.

Selen Kocabaş,"Çocukla Birlikte İş Hayatına Ara Verip Dönmüyoruz, Bu Ciddi Problem"

Yönetim Kurulunda Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Selen Kocabaş, "İş hayatına kadınların katılımı yüzde 38. İlk adım evlilik, ikinci en önemli adım çocuk; çocukla birlikte iş hayatına ara verip geri dönmüyoruz. Bu ciddi problem. Halbuki erkeklerin istihdama katlımı %74’lerde. Ülkemiz sürüdürülebilir zeminde ilerleyip değer üretecekse ancak %38 ‘leri erkekler seviyelerine yaklaşacak hedefler koymakla olacak."

ÖZEL RÖPORTAJIMIZI OKUMAK İÇİN buraya TIKLAYIN

.

Başak İlhan'dan, Amerika'ya İhracat Yapmak İsteyenler İçin ROAD Akademi

Seri internet girişimcisi ve e-ticaret uzmanı Başak İlhan, Amerikaya ihracat nasıl yapılır merak edenler için Road Akademi'yi kurdu. E-ticaret nasıl yapılır tüm ayrıntılarıyla öğretilen Road Akademi'deki online eğitimlerde ihtiyaç duyulan tüm bilgiler aktarılıyor. Haberi okumak için buraya tıklayın.

.

.

TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Reyhan Aktar ile yaptığımız video röportaj Youtube kanalımızda yayında.Aktar, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu olarak yaptıkları projeleri ve çalışan kadınların, girişimci kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Başarılı iş kadını Note Cosmetics Genel Müdürü Beril Koparal, Yönetim Kurulunda Kadın Derneği'nin yönetiminde yer alan iş kadınlarıyla yola çıktıkları Lotus Kadınları Platformu'nu neden kurduklarını ve projelerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın.

.

Sevgilin seni az mı çok mu seviyor? Çok mu kıskanç? O zaman şimdi izlemek için BURAYA tıkla

Başarılı İş Kadını Mehtap Yıldız - Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ile özel röportajımızı izlemek için şimdi buraya tıklayın.

.

.

.

Başarılı İş Kadını Ebru Darip /Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcıssı ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

.

Başarılı İş Kadını Petrol Ofisi CMO'su Beril Alakoç ile Özel Röportaj - İş Dünyasında Kadın Olmak - İzlemek için BURAYA tıklayın

.

Nur Ger, 40 Erkekle yola çıktı kadınlar için Yanındayız Derneği'ni Kurdu. İzlemek için buraya tıklayın.

KAGİDER Başkanı Emine Erdem - Kadınları Güçlendiren Projeler İzlemek için BURAYA tıklayın

BUiKAD Başkanı Oya Eroğlu, Kadınları Destekleyen Projeleri Anlattı

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

.

.

Zülal Koç - TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu olarak yaptıkları çalışmaları ve kadın girişimcilerin sorunlarını anlattı.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Abone olduktan sonra abone olundu yazısının yanındaki çan işaretine dokunmayı unutmayın.

.

.

.

Gülseren Açar ile Özel Röportaj

Antalya İş Kadınları Derneği Başkanı Gülseren Açar, derneğin kuruluş amacını ve yaptıkları çalışmaları İşte Kadınlar'a anlattı. İş dünyasında kadınların karşılaştığı sorunları da dile getiren Gülseren Açar, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için neler yapılması gerektiğini de anlattı. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

.

.

Doğu ve Güneydoğu İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Meral Özdemir, İşte Kadınlar'ın sorularını yanıtlayarak DOGÜNKAD'ın cinsiyet eşitliğinin sağlanması için gerçekleştirdiği projeleri anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

.

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu İşte Kadınlar'a derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler vererek çalışan kadınların ve girişimci kadınların yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın

Girişimci İş Kadınları Derneği YK Başkanı Ayferi Tuğcu - Projeler - Girişimci Kadın Sorunları - Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

.

.

İZİKAD - İzmir İş Kadınları Derneği Başkanı Betül Sezgin, İşte Kadınlar'a hayatını, İZİKAD'ın projelerini ve çalışan kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

.

E Ticaret Uzmanı Kadın Girişimci Başak İlhan ile Girişimcilik Hikayesi, E-ticaret Nasıl Yapılır, E-ticaret fikirleri izlemek için buraya tıklayın.

.

.

Bilim Kadını Burçin Mutlu Pakdil, Kimdir? Galaksiyi Nasıl Buldu? Bilim Kadın Olmak İçin Ne Yapmalı? Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Göknur Atalay, derneğin kadınları güçlendirmek için gerçeklleştirdirgi projeleri ve girişimci kadınların sorunlarını İşte Kadınlar'a anlattı. İzlemek için buraya tıklayın


HOLLYWOOD YILDIZLARININ KULLANDIĞI TÜRK ÇANTASI MEHRY MU - Güneş Mutlu Mavituncalılar

Haberi okumak için buraya tıklayın.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu (TMK) Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda UNESCO TMK Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi Başkanı olan Zeynep Karahan Uslu, İşte Kadınlar'dan Tülay Şubatlı'nın sorularını yanıtladı. Videoyu izlemek için buraya tıklayın

Son Güncelleme: 12.11.2021 22:54
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.