Atasay altın çadırı 2016 açıldı yoğun ilgiyle karşılandı

Atasay Mücevherat’ın düzenlediği “Geleneksel Altın Çadır Günleri” açılış günü öncesi düzenlenen VIP Günü’nde müşteri akınına uğradı… ve Yeni yıl yaklaşırken ATASAY Yılbaşı özel kampanyası düzenledi. 31 Aralık'a kadar geçerli olan kampanya ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Tülay ŞUBATLI
Tülay ŞUBATLI
01 Aralık 2016 Perşembe 02:32
Atasay altın çadırı 2016 açıldı yoğun ilgiyle karşılandı

 
ATASAY ALTIN ÇADIR 2016 AÇILDI YOĞUN İLGİYLE KARŞILANDI
Türk mücevher sektörünün öncü markası Atasay Mücevherat’ın İstanbul Yenibosna’daki Fabrikası başta olmak üzere toplam 5 ayrı noktada (İstanbul Yenibosna, İstanbul Viaport AVM, Bağdat Caddesi Atasay, Konya ve altincadir.com) düzenlediği Çadır’da, geçmiş sezona ait binlerce pırlanta, altın, gümüş ve çelik ürünler maliyetine fiyatlarla müşterileri ile buluşuyor. Bu yıl 7.’si düzenlenen geleneksel “Atasay Altın Çadır Günleri”nin açılışı öncesinde düzenlenen VIP Günü’ne sabahın ilk saatlerinden itibaren müşteri akını oldu.
ATASAY ALTIN ÇADIR NEREDE?
İstanbul Yenibosna’daki Altın Çadır’da altın ürünler pırlantaya göre daha fazla ilgi görürken, sezon fiyatı 290 bin TL’den 155 bin TL’ye düşen pırlanta set, Çadır’ın satılan en yüksek fiyatlı ürünü oldu. Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde 7’den 70’e herkese uygun, 89 TL’den başlayan fiyatlarla on binlerce ürün zararına fiyatlarla satışa sunuluyor.ATASAY ALTIN ÇADIR GÜNLERİ HANGİ GÜN?
 1 Aralık Perşembe günü açılacak Çadır, Pazar gününe kadar devam edecek.

ATASAY YILBAŞI PIRLANTA KAMPANYASI BAŞLADI

Atasay yılbaşı kampanyasında pırlantalar indirimli

Atasay yılbaşına özel kampanya hazırladı. Yeni yıl için için sevdiklerine yılbaşı hediyesi almak isteyenler için Atasay 15-31 Aralık 2016 tarihleri arasında yılbaşı alışverişini Atasay mağazalarından yapanları pırlanta tektaş yüzük başta olmak üzere bir çok pırlanta üründe indirim sağlanıyor.

HABERİ OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN ÜNLÜLERDEN YOĞUN İLGİ
Bu sabah saat 08:30’da kapıları açılan Çadır için müşteriler günün ilk ışıklarından itibaren beklemeye başladı. Yoğun ilgi gören Çadır’da müşteriler, hayallerindeki altın, pırlanta takıları uygun fiyatla satın alma fırsatı buldu. Çiğdem Kamer ve Cihan Kamer’in ev sahipliğinde gerçekleşen VIP gününe, aralarında Ayşe Tolga, Özlem Cankurtaran, Özlem Zehebi, Sıla Öztürk, Zuhal Topal gibi pek çok ünlü isim katıldı.


ALTIN ÇADIR EN UCUZ ALTIN 89 TL

En ucuz altın ürünün 89TL, pırlanta ürünün ise 390 TL olduğu Altın Çadır’da, en pahalı ürün ise mağaza satış fiyatı 216 bin TL olan ve Altın Çadır’da 156 bin TL’den satışa sunulan safir taşlı pırlanta gerdanlık oldu. Çadırın en pahalı ürünü olan pırlanta seti alan kişiye, 1-31 Ocak 2017 tarihleri arasında Atasay mağazalarında pırlanta alışverişinde kullanabileceği 39 bin TL’lik Hediye Para da verilecek.
.
 TAKIDA MODA YARATAN TASARIMLARI HİÇBİR ZAMAN ESKİMİYOR
Atasay Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, geleneksel Atasay Altın Çadır Günleri’nin sektördeki dönüşümün önemli bir kilometre taşı olduğunu söyledi. Atasay Altın Çadır Günleri’ne geçtiğimiz 6 yılda da çok büyük bir ilgi olduğunu hatırlatan Kamer, “Altın Çadır Projesi’ni başlatırken, ilginin yüksek olabileceğini tahmin edebiliyorduk. 7 yılda bunu açık bir şekilde gözlemledik. Özellikle markalı takı ve altını toplumun farklı kesimlerine yaymayı başarmış olmamız bizim için büyük önem taşıyor. Pek çok ürünü maliyetine ve hatta bazı ürünleri zararına fiyatlarla tüketicilerle buluşturmuş olmamıza rağmen Atasay’ın takıda moda yaratan tasarımları hiçbir zaman eskimediği için tüketicilerden büyük ilgi görüyor. Bu bizim satışlarımıza olumlu yansırken sektörün gelişimine ve markalı ürünlerin satışının artmasına da katkı sağlıyor.”diye konuştu.

ATASAY ALTIN ÇADIR PIRLANTA FİYATLARI NE KADAR?
Pırlanta ve Altın Ürünlerinde Örnek Fiyatlandırmalar
0.18 ct One&Only Tektaş Yüzük Altın Sıla Tokası 22 Ayar
Mağaza Fiyatı: 2.190 TL Mağaza Fiyatı: 6.800 TL
Altın Çadır Fiyatı: 790 TL Altın Çadır Fiyatı: 4.000 TL

ALTIN ÇADIR GERDANLIK FİYATI NE KADAR?
Lovever Su Yolu Gerdanlık Altın Taç
Mağaza Fiyatı: 157 bin TL Mağaza Fiyatı: 8.895 TL
Altın Çadır Fiyatı 125 bin TL Altın Çadır Fiyatı 5665 TL

ATASAY ALTIN ÇADIR KOLYE FİYATI KAÇ TL?
Gifty Elmas Kolye Hürrem Yüzüğü
Mağaza Fiyatı: 1.090 TL Mağaza Fiyatı: 3.565 TL
Altın Çadır Fiyatı: 390 TL Altın Çadır Fiyatı: 2.000 TL
Asgold Altın Gerdanlık Hasankeyf Yüzük
Mağaza Fiyatı: 550 TL Mağaza Fiyatı: 2.980 TL
Altın Çadır Fiyatı: 249 TL Altın Çadır Fiyatı: 1.695 TL

I

ATASAY YILBAŞI PIRLANTA KAMPANYASI BAŞLADI

Atasay yılbaşı kampanyasında pırlantalar indirimli

Atasay yılbaşına özel kampanya hazırladı. Yeni yıl için için sevdiklerine yılbaşı hediyesi almak isteyenler için Atasay 15-31 Aralık 2016 tarihleri arasında yılbaşı alışverişini Atasay mağazalarından yapanları pırlanta tektaş yüzük başta olmak üzere bir çok pırlanta üründe indirim sağlanıyor.

HABERİ OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN 

ATASAY ALTIN ÇADIR YÜZÜK FİYATLARI NE KADAR? KAÇ LİRA? KAÇ TL?
Asgold Altın Yüzük
Mağaza Fiyatı: 350 TL
Altın Çadır Fiyatı: 159 

Atasay altın çadırı 2016 nerede ne zaman açılıyor?

Atasay altın çadırı 2016 ne zaman nerede merak edenler için açıklama yayınlandı. Atasay 2016 yılındaki altın çadırının nerede olduğunu ve ne zaman yapılacağını açıkladı. Altın çadırı bugün açıldı.

ATASAY ALTIN ÇADIR HAKKINDAKİ TÜM DETAYLI BİLGİLERİ BURADAN BULABİLİRSİNİZ LÜTFEN TIKLAYIN 

YÜZÜKLER, BİLEZİKLER, KOLYELER, GERDANLIKLAR, KÜPELER, BİLEKLİKLER... TÜM MODELLERİ GÖRMEK VE FİYATLARINI ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN FOTO GALERİ BÖLÜMÜNÜ ZİYARET EDİN YA DA BURAYA TIKLAYIN 

Kardeş kanal Evvel Zaman Masalları Youtube'da sesli kitap olarak yayın yapmaya başladı.

DİNLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN 

Toprak Ana, Dört Mevsim - Evvel Zaman Masalları - Dinlemek için buraya tıklayın. 

Orman Yangını - Evvel Zaman Masalları - Sesli kitap - Sesli masal - dinlemek için buraya tıklayın. 

Ay Dede ve Yıldızcık - Evvel Zaman Masalları - Sesli kitap - sesli masal - Dinlemek için BURAYA tıklayın.

Kadınların Emeği Platformu, Kendi İşini Kuran Kadınlara Ücretsiz Destek Veriyor

İzlemek için BURAYA tıklayın.

.

Selen Kocabaş,"Çocukla Birlikte İş Hayatına Ara Verip Dönmüyoruz, Bu Ciddi Problem"

Yönetim Kurulunda Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Selen Kocabaş, "İş hayatına kadınların katılımı yüzde 38. İlk adım evlilik, ikinci en önemli adım çocuk; çocukla birlikte iş hayatına ara verip geri dönmüyoruz. Bu ciddi problem. Halbuki erkeklerin istihdama katlımı %74’lerde. Ülkemiz sürüdürülebilir zeminde ilerleyip değer üretecekse ancak %38 ‘leri erkekler seviyelerine yaklaşacak hedefler koymakla olacak."

ÖZEL RÖPORTAJIMIZI OKUMAK İÇİN buraya TIKLAYIN

.

Başak İlhan'dan, Amerika'ya İhracat Yapmak İsteyenler İçin ROAD Akademi

Seri internet girişimcisi ve e-ticaret uzmanı Başak İlhan, Amerikaya ihracat nasıl yapılır merak edenler için Road Akademi'yi kurdu. E-ticaret nasıl yapılır tüm ayrıntılarıyla öğretilen Road Akademi'deki online eğitimlerde ihtiyaç duyulan tüm bilgiler aktarılıyor. Haberi okumak için buraya tıklayın.

.

.

TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Reyhan Aktar ile yaptığımız video röportaj Youtube kanalımızda yayında.Aktar, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu olarak yaptıkları projeleri ve çalışan kadınların, girişimci kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Başarılı iş kadını Note Cosmetics Genel Müdürü Beril Koparal, Yönetim Kurulunda Kadın Derneği'nin yönetiminde yer alan iş kadınlarıyla yola çıktıkları Lotus Kadınları Platformu'nu neden kurduklarını ve projelerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

Başarılı İş Kadını Mehtap Yıldız - Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ile özel röportajımızı izlemek için şimdi buraya tıklayın.

.

.

.

Başarılı İş Kadını Ebru Darip /Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcıssı ile özel röportajı izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

.

Başarılı İş Kadını Petrol Ofisi CMO'su Beril Alakoç ile Özel Röportaj - İş Dünyasında Kadın Olmak - İzlemek için BURAYA tıklayın

.

Nur Ger, 40 Erkekle yola çıktı kadınlar için Yanındayız Derneği'ni Kurdu. İzlemek için buraya tıklayın.

KAGİDER Başkanı Emine Erdem - Kadınları Güçlendiren Projeler İzlemek için BURAYA tıklayın

BUiKAD Başkanı Oya Eroğlu, Kadınları Destekleyen Projeleri Anlattı

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

.

.

Zülal Koç - TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu olarak yaptıkları çalışmaları ve kadın girişimcilerin sorunlarını anlattı.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Abone olduktan sonra abone olundu yazısının yanındaki çan işaretine dokunmayı unutmayın.

.

.

.

Gülseren Açar ile Özel Röportaj

Antalya İş Kadınları Derneği Başkanı Gülseren Açar, derneğin kuruluş amacını ve yaptıkları çalışmaları İşte Kadınlar'a anlattı. İş dünyasında kadınların karşılaştığı sorunları da dile getiren Gülseren Açar, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için neler yapılması gerektiğini de anlattı. VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

.

.

Doğu ve Güneydoğu İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Meral Özdemir, İşte Kadınlar'ın sorularını yanıtlayarak DOGÜNKAD'ın cinsiyet eşitliğinin sağlanması için gerçekleştirdiği projeleri anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

.

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sema Karaoğlu İşte Kadınlar'a derneğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler vererek çalışan kadınların ve girişimci kadınların yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini anlattı. İzlemek için BURAYA tıklayın

Girişimci İş Kadınları Derneği YK Başkanı Ayferi Tuğcu - Projeler - Girişimci Kadın Sorunları - Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın

.

.

İZİKAD - İzmir İş Kadınları Derneği Başkanı Betül Sezgin, İşte Kadınlar'a hayatını, İZİKAD'ın projelerini ve çalışan kadınların sorunlarını anlattı. Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

.

E Ticaret Uzmanı Kadın Girişimci Başak İlhan ile Girişimcilik Hikayesi, E-ticaret Nasıl Yapılır, E-ticaret fikirleri izlemek için buraya tıklayın.

.

.

Bilim Kadını Burçin Mutlu Pakdil, Kimdir? Galaksiyi Nasıl Buldu? Bilim Kadın Olmak İçin Ne Yapmalı? Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

.

.

Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Göknur Atalay, derneğin kadınları güçlendirmek için gerçeklleştirdirgi projeleri ve girişimci kadınların sorunlarını İşte Kadınlar'a anlattı. İzlemek için buraya tıklayın


HOLLYWOOD YILDIZLARININ KULLANDIĞI TÜRK ÇANTASI MEHRY MU - Güneş Mutlu Mavituncalılar

Haberi okumak için buraya tıklayın.

Videoyu izlemek için BURAYA tıklayın.

UNESCO Türkiye Milli Komisyonu (TMK) Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda UNESCO TMK Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi Başkanı olan Zeynep Karahan Uslu, İşte Kadınlar'dan Tülay Şubatlı'nın sorularını yanıtladı. Videoyu izlemek için buraya tıklayın

Son Güncelleme: 03.03.2021 00:36
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.